ГоловнаПро компаніюНовини Як збільшення страхових сум за ОСЦПВ вплинуло на водіїв

Як збільшення страхових сум за ОСЦПВ вплинуло на водіїв

Як збільшення страхових сум ОСАГО вплинуло на водіїв

Нацкомфінпослуг прийняла Розпорядження, яке передбачає підвищення сум автостраховки ОСАГО. Які зміни відбулися для автомобілістів? Головним завданням даного рішення є збільшення захисту інтересів водіїв. Остання зміна тарифів спостерігалося ще в 2016 році.

Що змінилося восени для споживачів страхових послуг

При виникненні дорожньо-транспортної пригоди на дорозі постраждалій стороні компенсують максимально можливий збиток (за ТС 130 000 грн., за життя і здоров'я 260 000 грн),. Разом з тим вартість поліса ОСЦПВ, купити який можна в компанії UPSK http://bit.ly/2TSFr8M, підвищується всього лише на 10%.

Ще одним нововведенням є більш справедливий метод виявлення коефіцієнта території експлуатації транспортного засобу. Тепер ТС буде встановлюватися за місцем проживання власника або перебування юридичної особи, прописаного в свідоцтві реєстрації.

Це означає, що захист водіїв збільшився. Також розпорядження передбачає зміну ціни поліса, якщо людина часто порушує правила і в цілому демонструє не найкращі навички водіння. Разом з тим сума страховки ОСЦПВ може і знижуватися, за умови, що водій добре водить і не «лихачить».

Також впроваджені нові дані коригувальних коефіцієнтів для розрахунку суми страхових премій згідно з договором ОСЦПВ. Так, було встановлено новий коефіцієнт 0,9 для електромобілів і збільшений коефіцієнт для моделей з зарубіжної реєстрацією.

Додано новий коефіцієнт К8, що залежить від методу укладання угоди: для паперових примірників 1,0 і для електронних 0,9 - 1.

Як зробити ринок більш надійним

Європейською комісією було проведено кілька цікавих досліджень щодо поліпшення ситуації на дорогах Європи, результати яких були оприлюднені. Найнадійнішою в плані безпеки стала Англія. Як відомо, якщо в процвітаючих країнах все змінюється на краще, в нашій країні все стає тільки гірше. Чи можна вплинути на дану ситуацію? Теоретично так, якщо взяти новий Закон, який дозволить значно підняти рівень і якість страхової захищеності потерпілих в аваріях. Це зробить водіїв уважнішими і пильними на дорогах, вони не будуть зловживати правилами, а страховики будуть з більшою відповідальністю виплачувати компенсації.

Що для цього потрібно:

1. Продовження збільшень страхових тарифів відповідальності за нанесення шкоди життю, здоров'ю та транспортному засобу внаслідок аварії до солідних сум. У законопроекті, який був успішно провалений Верховною Радою минулого скликання, йшлося про збільшення виплат до 20 000 000 грн. за заподіяння шкоди життю і здоров'ю та 8 000 000 грн. за майно.

2. Перейти до страхового відшкодування без урахування зносу. В середньому вік авто в Україні становить 18 років. За чинним законодавством при здійсненні виплати страховик відшкодовує ціну пошкодженого елемента замість придбання нового. Виходячи з цього досить часто страхових сум не вистачає на ремонт, що псує взаємини між страховиком і страхувальником.

3. Знизити період виплати до десяти днів і запровадити штраф для СК за несвоєчасні виплати компенсацій.

4. Ввести пряме врегулювання. Це дасть право на отримання відшкодувань в тій організації, де він безпосередньо застрахований, а не так, як зараз - в СК винної сторони. У разі становлення прямого врегулювання обов'язковим кожен водій буде скрупульозно вибирати компанію з хорошим сервісом і надійним захистом.

5. Діджіталізація. Не секрет, що сучасна редакція закону не збігається з реальною картиною. Ми потребуємо в надійному законодавчому фундаменті для складання договорів про ОСЦПВ електронного зразка, який сьогодні реалізується тільки частково. Електронний поліс ОСЦПВ дуже зручний для сучасних людей, у яких такі побутові дії, як покупка квитків, оплата по рахунках комуналки та інше здійснюється в режимі онлайн.

Україна знаходиться на тринадцятому місці за рівнем завантаженості доріг. Разом з тим з кожним днем ​​статистика ДТП і смертності тільки підвищується. Змінити тактику дій на дорогах, наблизитися до європейських норм, - важливе завдання чинного уряду. Перший крок до створення цивілізованого і надійного ринку вже закладено.

Купити ОСПВ можна в компанії UPSK онлайн за посиланням http://bit.ly/2TSFr8M, яка зарекомендувала себе на ринку однією з найнадійніших.

Цілодобовий контакт-центр завжди до ваших послуг.

Зателефонуйте за номером 0 800 507 050.

Ввічливі консультанти з радістю дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.


09 Жовтня 2019
Читайте також: