Про компанію

Страхова компанія UPSK

це лідер страхового ринку України, що надає широкий спектр страхових послуг та пропонує для своїх клієнтів 21 вид добровільного та 39 видів обов'язкового страхування на вигідних умовах.
Розроблення та впровадження страхових продуктів дозволяють компанії UPSK виходити на нові ринки й принципово новий рівень розвитку у сфері обслуговування клієнтів. Ми регулярно аналізуємо промислові, аграрні й інноваційні ринки, ринки фінансових послуг, великого та малого бізнесу задля створення страхових продуктів відповідно до потреб кожної галузі.
 

Ключові цифри

UPSK є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) та входить у ТОП-5 компаній за сумою отриманих страхових премій за даним видом страхування.

років на ринку України свідчать про надійність та стабільність UPSK, прихильність та довіру клієнтів нашої компанії.
точок продажу страхових продуктів та центрів обслуговування клієнтів, що працюють на підставі агентських угод, готові надати вам професійну консультацію.
юридичних осіб плідно співпрацюють із  UPSK. Серед них є компанії в галузі фінансового, освітнього, аграрного та туристичного секторів, заводи і комбінати, водоканали, магазини, лікарні і аптеки, автомобільні та будівельні компанії, науково-дослідні установи (НДІ), засоби масової інформації тощо.
укладених договорів та фінансові показники компанії підтверджують статус UPSK як одного з лідерів страхового ринку України.
 

Фінансові результати UPSK станом на 31.12.2019 року

Страхові платежі
731,1 млн. грн
Страхові відшкодування
210,4 млн. грн
Активи компанії
328,9 млн. грн
Кошти на рахунках 165,6 млн. грн
Нерухоме майно 163,3 млн. грн
Статутний капітал
100,0 млн. грн
Страхові резерви
364,2 млн. грн

Гарантія надійності

UPSK акредитована в найбільших системних банках України, таких як ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «ОТП Банк» тощо.

Для максимального захисту інтересів своїх клієнтів та забезпечення фінансової стійкості, UPSK співпрацює з провідними компаніями з перестрахування:

  • Gen Re, Hannover Re, Allianz Global Corporate & Specialty (Німеччина);
  • SWISS Re (Швейцарія);
  • SCOR SE, Barents Re Reinsurance Co., Inc. (Франція);
  • Польське перестрахувальне товариство (Польша);
  • AzRe Reinsurance Company (Азербайджан);
  • Talbot Underwriting Limited (Великобританія);
  • ОАО "Сава Перестрахова Компанія" (Словенія).
Переконайтесь і Ви у надійності UPSK та якості страхових послуг!