ДМС для колективів - надійна опора і захист ваших працівників

ГоловнаПро компаніюНовини ДМС для колективів - надійна опора і захист ваших працівників

 

                

Будь-яка поважаюча себе компанія дбає про свій персонал і працівників з декількох причин: витрати на страховий поліс ДМС не передбачають сплату податків, число лікарняних знижується, а сама організація створює собі хороший імідж і стає більш привабливою в очах потенційних співробітників. Саме тому система страхування є важливою складовою соціального пакету. Крім того, кожному роботодавцю хочеться співпрацювати зі здоровими людьми, а кожен працівник бажає обслуговуватися на високому рівні. Так що ж дає медична страховка і чи потрібна вона насправді? Про це далі.

Договір ДМС: що це

Завдяки добровільному страхуванню можна поповнити перелік медичних послуг, які включені в стандартний поліс обов'язкового страхування. Що дає поліс ДМС? Перш за все, це отримання якісної медичної допомоги без витрат часу на черги і спроби потрапити до лікаря. Пакет включає в себе консультації вузькопрофільних фахівців, діагностичні заходи, виклики бригади швидкої допомоги і лікування в лікарні.

Що дає дмс співробітникам:

· Отримання якісного лікування при виникненні страхового випадку;

· Надання допомоги членам сім'ї;

· Надання стоматологічних послуг.

Добровільне медичне страхування є прекрасною мотивацією в роботі і стимулює на професійні досягнення.

Керівництву даний договір дозволяє підвищити відповідальність і лояльність з боку працюючих осіб. Поліс ДМС - ефективний важіль управління в професійній машині.

За статистикою цінні кадри воліють влаштовуватися на роботу в ті компанії, які піклуються про своїх підопічних.

Переваги ДМС для працівників

Існує безліч переваг в оформленні медичної страховки для колективів:

· Збільшення престижу компанії;

· Залучення висококваліфікованих кадрів;

· Підвищення лояльності і працездатності;

· Поліпшення трудової діяльності;

· Мотивація розвитку корпоративної етики.

Також варто відзначити, що дмс крім усього іншого дозволяє купувати якісні ліки зі знижками, проводити високоінформативну діагностику, надавати швидке та ефективне лікування. Це в свою чергу призводить до швидкому одужанню співробітника і виключає виникнення прогалин в роботі.

Які недоліки можуть бути у ДМС

Мінусом даного поліса є те, що він може мати безліч обмежень, про які клієнт може і не здогадуватися. Не всі читають написане в договорі до кінця. У деяких ситуаціях люди стикаються з відмовами, через що виникають невдоволення. Під виключення потрапляють злоякісні патології, діабет і гепатит, які лікуються тільки в стадії рецидивів при наявності загрожує життю небезпеки.

Що стосується інших випадків, то тут потрібно буде платити з власного гаманця. Страхова компанія відшкодовує лише витрати, прописані лікарем.

Також недоліком можна вважати перелік медичних установ. Іноді він складається тільки з державних закладів і тільки 1-2 приватних клінік.

Рекомендуємо співпрацювати тільки з перевіреними страховими компаніями, які працюють з кращими клініками та докторами.

Саме такою є UPSK http://bit.ly/2YTg0rj.

Як діє і як користуватися

Співробітник має право на отримання допомоги по страховці протягом всього року. На відміну від договору, що купується клієнтом самостійно, корпоративне добровільне медичне обслуговування оплачується повністю або частково роботодавцем. Як правило, це необхідно для мотивації колективу.

Щоб скористатися полісом, необхідно подзвонити страховику за номером і проконсультуватися щодо ситуації, що виникла. Отримати це  можна в будь-який час доби.

Причини, чому варто придбати ДМС компаніям:

· Поліс може зробити соціальний пакет більш привабливим, що допоможе привернути увагу високопрофесійних фахівців;

· Завдяки дмс медичне обслуговування співробітників перейде на новий рівень;

· Це серйозний фактор, що впливає на зниження плинності кадрів;

· Медична страховка дозволяє зміцнити здоров'я співробітників і позитивно вплинути на ефективність праці;

· При настанні страхового випадку фінансова відповідальність за нанесення шкоди лягає на страхову організацію.

Поліс добровільного медичного страхування - це відмінний спосіб турботи про працівників компанії і підвищення їх трудової діяльності. Іншими словами, послуга корисна для всіх: і для працівників, і для компанії. За допомогою неї можна підвищити статус в очах професіоналів, що позитивно позначиться на розвитку бізнесу.


09 Жовтня 2019
Читайте також: