Як оформити автоцивілку онлайн

ГоловнаПро компаніюНовини Як оформити автоцивілку онлайн
Автоцивілка - це обов'язкове страхування, державний захист учасників дорожнього руху і потерпілих при аварії. Автоцивілка дозволяє відшкодувати збиток тим, хто постраждав в результаті дорожньо-транспортної пригоди. Тобто, компенсує витрати винуватця ситуації. Страхова компанія відшкодує витрати потерпілого авто і лікування потерпілого. Також в разі пошкодження чужого майна (забору, магазину та іншого) власником страховки, буде виплачена компенсація витрат.
Для чого необхідна автоцивілка
 
ОСЦПВ оформляється в обов'язковому порядку для більшості водіїв. Без наявності у вас даного документа керувати транспортним засобом заборонено, як і без прав. Під виняток потрапляють особи, які мають статус інвалідів 1 групи і ті, хто управляє автомобілем у присутності такої людини. Від оформлення ОСЦПВ звільнені також інваліди війни та учасники бойових дій.
Плюси автоцивілки полягають в наступному:
 
1. Економії фінансів. Якщо раптом волею долі ви станете винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, всі витрати на лікування постраждалих людей і ремонт майна ляжуть на плечі страхової компанії.
 
2. З цим документом ви можете не турбуватися про можливе нанесення шкоди вашому транспортному засобу іншим автомобілем, власник якого не має страховки або керував ним без прав.
 
Акцентуємо вашу увагу, що ОСЦПВ не відшкодовує витрати винуватця на ремонт рушійного майна, не покриває його викрадення та ризики, пов'язані з діями зловмисників, а також не поширюється на витрати при пошкодженні внаслідок ДТП, які сталися в результаті впливу природних і техногенних причин. Поліс не виключає штрафи або покарання водія у вигляді позбавлення прав при порушенні законів.
 
Автоцивілка: вартість автоцивілки
 
Щоб розрахувати ціну поліса, потрібно орієнтуватися на базові розцінки, встановлені державою.
Загальна сума буде залежати від декількох аспектів:
 
Різновид авто. Йдеться про тип двигуна: чим він більший, тим вище буде ціна страховки
 
Область реєстрації. У різних областях України коефіцієнт розрахунку відрізняється. Потрібно брати до уваги місто, заповненість транспортом.
Якщо ці показники високі, тоді і поліс обійдеться дорожче
 
Стажу водіння. При невеликому водійському досвіді потрібно заплатити велику суму, ніж з більш серйозним стажем
 
Терміну дії поліса. Чим більше період - тим дорожче страховка
 
Кількості дорожньо-транспортних пригод. Кожен «чистий» рік на дорозі, без аварій і порушень, нагороджується знижкою. Як правило, це близько 5% від загальної суми
Наявності пільг.
Законодавством України передбачена знижка в розмірі 50% у разі придбання ОСЦПВ людьми пенсійного віку, інвалідами 2 групи, учасниками війни, а також чорнобильцями
 
Терміну експлуатації ТЗ. Враховується тільки таксі і авто, які займаються перевезеннями пасажирів і вантажів в комерційних цілях
Сума виплат по страховці безпосередньо залежить від технічного стану авто. Чим старше транспортний засіб, тим менше буде компенсація. Якщо сума вище цих показників, необхідно сплатити різницю самостійно.

Купити страховку ОСЦПВ онлайн
 
Мабуть, найбільш комфортним, швидким і легким шляхом придбання поліса автоцивілки служить оформлення онлайн. Така можливість надана на сайті компанії UPSK, де ви також можете розрахувати суму поліса. Процедура займе у вас всього кілька хвилин часу. Вам потрібно буде тільки ввести свої дані і визначитися зі способом оплати.
 
Для придбання поліса вам знадобиться така інформація, як:
· ПІБ;
· Інформація з паспорта;
· ІПН;
· Номерний знак ТЗ;
· Марка і модель;
· Рік випуску.
 
Ви підписуєте договір електронного виду, де буде написана ціна, інфо про страхувальника і СК, період дії. Якщо ви згодні з усіма цими даними, ви можете сміливо придбати автоцивілку.
 
При оформленні автоцивілки необхідно обов'язково вказати дату початку дії поліса - наступного дня після закінчення діючої страховки. Вона не повинна бути раніше дати завершення чинного поліса, інакше вийде так, що дві страховки діють одночасно. Внаслідок цього новий поліс автоматично виявиться недійсним.
переваги ОСЦПВ
 
Страховка ОСЦПВ онлайн має багато переваг:
 Відсутність паперової тяганини і необхідності відвідування фахівців
Економія часу. Весь процес займає не більше п'яти хвилин, а поліс приходить вам на електронну пошту
Вам зовсім не обов'язково роздруковувати бланк. Він може у вас перебувати і в електронному варіанті в вашому гаджеті
Поліс є офіційним державним документом і має точно таку ж юридичну силу, як і паперовий примірник.
 
Можливість придбання поліса онлайн замість звичного методу істотно спрощує життя. Послуга дуже зручна і дозволяє все зробити максимально швидко, в будь-якому місці, де є доступ в інтернет.
З усіх питань ви можете звертатися до консультантів страхової компанії UPSK за безкоштовним номером телефону контакт центр 0 800 507 050.
27 Вересня 2019
Читайте також: