Турбота про ближнього – надійний захист ваших рідних, коли вас немає поруч

ГоловнаПро компаніюНовини Турбота про ближнього – надійний захист ваших рідних, коли вас немає поруч

Сьогодні на страховому ринку представлено безліч різних опцій, націлених на захист і поліпшення якості життя людей. Проте, умови страхових компаній досить часто не задовольняють потреби клієнтів у повній мірі. Дуже поширені програми для пенсіонерів, туристів і робочих колективів. Але що робити іншим представникам суспільства? Особливо батькам, чиї діти часто вирушають за кордон на заробітки, що зараз дуже популярно. Страхова компанія UPSK піклується про всіх та захищає інтереси громадян, які залишилися без підтримки та уваги. Однією з нових програм компанії є «Турбота про ближнього», яка дозволяє піклуватися про найдорожчих, коли вас немає поруч.

Особливості програми «турбота про ближнього»

Медичне страхування націлене на захист інтересів рідних людей у віці від 0 до 75 років, коли ви знаходитесь у туристичній подорожі, навчанні або роботі за кордоном та не маєте можливість їм самостійно організувати допомогу у разі з проблемами зі здоров’ям.

Вагомою перевагою програми «Турбота про ближнього» є наявність послуги «лікар онлайн», згідно з якою ви можете отримати кваліфіковану консультацію за телефоном або в режимі онлайн в особистому кабінеті чи по електронній пошті.

Послуга «лікар онлайн» - надійна підтримка ваших рідних у важку хвилину

Страхова компанія UPSK надає власникам полісу «Турбота про ближнього» послугу «лікар онлайн», згідно з якою ваші родичі можуть отримати інформаційну допомогу лікаря медичного асистансу в будь-який час доби:

• консультація онлайн  для оцінки стану здоров'я;

• отримання компетентної думки професіоналу;

• складання плану лікування;

• розшифровка результатів лабораторних досліджень;

• інформація про наявність необхідних медикаментів в аптеках вашого міста;

• відомості про медичні заклади;

• психологічна підтримка.

Наші фахівці зорієнтують вас щодо подальших дій та запишуть на прийом до лікаря.

Крім консультативної допомоги вам доступні:

• оплата виклику карети невідкладної медичної допомоги при станах та захворюваннях, що загрожують життю;• оплата одноразового візиту лікаря додому при ГРВІ, ГРЗ та гіпертермічному синдромі.

 

Зверніть увагу! Поліс не включає в себе оплату консультації лікаря в поліклініці і препарати, необхідні для лікування.

Переваги програми

Хвилюєтесь, хто подбає про здоров'я ваших рідних або про вашу маленьку дитину, коли вас немає поруч?

Страхова компанія UPSK миттєво вирішить вашу проблему будь-яким зручним для вас способом. Просто зателефонуйте або зв'яжіться з фахівцем в своєму особистому кабінеті, і кращі лікарі медичного асистансу з задоволенням вийдуть з вами на зв'язок. Це дозволить швидко отримати необхідні рекомендації, не виходячи з дому і своєчасно попередити виникнення небажаних наслідків.

Проводьте лікування з впевненістю та спокоєм

Отримайте ефективні рекомендації щодо вашого лікування та роз’яснення аналізів.

З вами завжди на зв'язку кращі фахівці UPSK

Звертайтеся за інформаційною допомогою, перебуваючи в будь-якій точці планети. Вас завжди вислухають і направлять на правильний шлях в лікуванні. Крім того, наші фахівці заспокоять вас та піднімуть настрій.


09 Жовтня 2019
Читайте також: