укр
расположение отделений

Про компанію

Страхова компанія UPSK створена в 1992 році і більш ніж за 25 роки бездоганної роботи стала однією з провідних страхових компаній України.

 

СК UPSK представлена на всій території України і має 75 відокремлених структурних підрозділів,  близько 1000 точок продажів страхових продукті та центрів обслуговування клієнтів, які працюють на підставі агентських угод.

Кількість працюючих в СК UPSK налічує близько 1000 чол.

 

Основні показники СК UPSK на 01.01.2017 року:

Статутний фонд 100,0 млн. грн
Страхові резерви 209,2 млн. грн.
Активи Компанії складають понад 473,0 млн. грн.
  В тому числі:  
     - Грошові кошти на рахунках 222,4 млн. грн
     - Нерухоме майно 205,7 млн. грн.

 

У 2016 році СК UPSK:

Отримала сумарно страхових премій 379,1 млн. грн.
Виплати склали 134,2 млн. грн.
Було укладено договорів страхування 3 003 888 договорів
  В тому числі:  
     - зі страхувальниками-фізичними особами 734 039 договорів;
     - зі страхувальниками-юридичними особами 2 269 849 договорів.

 

Діяльність Компанії здійснюється на підставі отриманих згідно з Законами України ліцензій і надає страхові послуги з 20-ти видів добровільного та 16 видів обов'язкового страхування.

СК UPSK є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) та одним із лідером на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

За показниками МТСБУ входить в ТОП-5, за сумою отриманих страхових премій по даному виду страхування.

На протязі всього часу існування МТСБУ СК UPSK своєчасно здійснює передумовлені законом відрахування до фінансових Фондів цієї організації.

   
   

СК UPSK акредитована в найбільших банках України, включаючи ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ «Укрексімбанк». UniCreditBank, Альфа-Банк.

На сьогодні понад 10 тис. юридичних осіб плідно співпрацюють зі СК UPSK. Серед них є компанії в галузі фінансового, освітнього, аграрного та туристичного секторів, заводи і комбінати, водоканали, магазини, лікарні та аптеки, авто- та будівельні компанії, науково-дослідні установи (НДІ), засоби масової інформації тощо.