Страхування хронічних захворювань - надійний захист від осінніх загострень

ГоловнаПро компаніюНовини Страхування хронічних захворювань - надійний захист від осінніх загострень
Статистика свідчить, що в світі дуже багато людей з різними хронічними патологіями, і часто людина навіть не знає про своє захворювання, адже воно може протікати приховано. Восени, зі зміною погоди і настрою, зміною харчування, стресами і втомою, ймовірність рецидиву подібних захворювань зростає в рази. Вирішити дану проблему зможе добровільне медичне страхування.
 
Хронічні хвороби з точки зору страхових компаній
 
   Хронічна форма патології може розвинутися незалежно від віку пацієнта. Це можуть бути, і діти, і люди похилого віку, а також молодь і люди середнього віку життя. У будь-якому віці наявність недуги псує якість життя самого хворого і його рідних. Лікування патології вимагає постійних фінансових витрат, що передбачає надання екстреної медичної допомоги при загостреннях, терапію і систематичне спостереження в поліклініках і лікарнях.
Хвороби хронічного характеру мають такі відмінності:
  1. Не піддаються повному лікуванню;
  2. Протікають у формі рецидиву (загострення) і ремісії (затишшя);
  3. Вимагають систематичного спостереження з боку лікаря і контролю пацієнта.
Важливо! Компенсація за загострення патологій відшкодовується при погіршенні самопочуття хворого.
 
Страхова компанія бере на себе зобов'язання відшкодувати витрати, спрямовані на зняття нападу і полегшення стану. Що стосується подальшого продовження курсу терапії, то в даному випадку фінансування лягає на плечі клієнта.
 
Що це означає?
Наприклад, хворому на цукровий діабет стало погано через напад гіпоглікемічної коми. Ви забезпечуєте себе всім необхідним для того,щоб цей напад зняти якомога швидше. Точно так же розгортатимуться події, якщо у людини з серцево-судинною патологією виникне напад. Компенсація може включати в себе день лікування в клініці. Що стосується тривалих реабілітаційних маніпуляцій, то на них страховка не поширюється.
Що є страховим випадком
Компанія UPSK пропонує програму страхування людей з хронічними захворюваннями на випадок рецидиву. На сьогоднішній день - це найкраще рішення захисту себе і рідних людей від незапланованих фінансових витрат, обумовлених захворюванням, втратою працездатності або смертю.
Страховим випадком можна вважати:
1. Тимчасову втрату працездатності, пов'язану із загостренням.
2. Повну втрату трудової здатності: отримання статусу інвалідності.
3. Наступ смерті в результаті недуги.
4. Позапланові хірургічні операції при хронічних патологіях.
Якщо у клієнта є специфічні скарги, характерні для діагнозу, який він має, виявляється клінічна картина, це говорить про виникнення загострення, яке вимагає задіяння певних медичних заходів.
 
Які витрати не відшкодовуються
 
Незалежно від того, чи є життєва небезпека чи ні, розрізняють ряд ситуацій, при яких відшкодування ніколи не компенсуються. це:
1. Синдром набутого імунодефіциту.
2. Патології психічного характеру.
3. Здійснення самогубства.
4. Пересадка і протезування органів.
5. Кардіохірургія.
6. Нейрохірург.
7. Зовсім стану: наркоманія, алкоголізм.
8. Мета поїздки - лікування.
9. Нехтування клієнтом правилами медичної страховки.
При оформленні поліса слід уважно ознайомитися з умовами покриття конкретно вашої патології.
Що потрібно для придбання поліса страхування
 
Щоб оформити договір не треба збирати медичні довідки. Вам знадобиться паспорт і ІПН. Необхідно заповнити анкету про стан вашого здоров'я і вказати наявні захворювання. Питання прості і не займуть у вас багато часу. Фахівці радять вказувати тільки правду, нічого не приховуючи, так як при настанні першого страхового випадку, ваше реальний стан здоров'я стане очевидним. Якщо якась інформація не співпаде з реальною картиною, це може зіграти проти вас, оскільки страховик має право відмовити у виплаті лікування і надання медичної допомоги.
 
Підведемо підсумки
 
Страхування здоров'я в нашій країні - справа добровільна. Якщо у вас є хронічне захворювання і пов'язані з ним регулярні витрати на лікування, тоді вам однозначно варто замовити медичну страховку.
В інших випадках, рекомендуємо вибирати стандартний поліс з класичним набором сезонних і хронічних патологій, які покриває добровільне медичне страхування: грип, застуда, гастрит та інше. При виборі поліса орієнтуйтеся на свій спосіб життя і загальний стан здоров'я.
Основною перевагою послуги страхування є гарантоване отримання кваліфікованої медичної допомоги, а також звільнення від клопоту на пошуки докторів і медперсоналу, утомливих очікувань в чергах.
З усіх питань звертайтеся за безкоштовним номером гарячої лінії компанії UPSK 0 800 507 050, консультанти працюють для вас в цілодобовому режимі.
27 Вересня 2019
Читайте також: