ГоловнаПро компаніюНовини Страхування школярів: чи варто купувати страховку дитині?

Страхування школярів: чи варто купувати страховку дитині?

Дорослі добре знають, як часом важко вберегти дитину від різних життєвих неприємностей. Скільки не нагадуй своєму чаду про правила поведінки в школі, ми не можемо перебувати поруч з ним цілодобово. Діти активні і дуже люблять грати на дитячих майданчиках, проводити час з однолітками, відвідувати різні гуртки та заходи. На жаль, нещасні випадки серед дітей шкільного віку - це досить поширене явище.

Компанія UPSK пропонує особливу комплексну програму по страхуванню школярів - “Захисне коло школяра”, яка забезпечує ефективну допомогу дитині в скрутну хвилину.

Поширені ризики, з якими стикаються школярі 

Незважаючи на те, що діти шкільного віку хворіють не дуже часто, в порівнянні з дошкільнятами, у них є інші проблеми, які вимагають серйозної уваги з боку дорослих. Давайте розглянемо приклади таких ризиків:

1.  Отримання травми в результаті занять спортом, активних ігор, агресивних дій однолітків. Рішення – страхування від нещасних випадків. Передбачає гарантовану фінансову компенсацію.

2.  Розвиток захворювання. Причини: отруєння в результаті безконтрольного харчування поза домом, недотримання дитиною принципів особистої гігієни, епідемії і хвороби однокласників. В даному випадку компанія UPSK пропонує програму страхування здоров'я. При цьому фінансова підтримка вашій дитині забезпечена.

3.      Малюк може зіпсувати чужі речі, а також випадково пошкодити майно іншої дитини. Як приклад можна привести класичну ситуацію, коли рухливий і активний школяр кидає на уроці фізкультури м'яча, який летить в голову однолітку або потрапляє прямісінько у вікно. У такому випадку пропонуємо страхування відповідальності перед третіми особами. Поліс страхування забезпечить грошову компенсацію постраждалій стороні, підтримку у врегулюванні конфліктної ситуації. 

Застрахованою особою може виступати дитина-школяр, якій не виповнилося 17 років. Це учні шкіл, коледжів, ліцеїв та інших навчальних закладів.

Які страхові випадки покриває страховка 

Якщо ви вирішили придбати страховку своїй дитині, то повинні знати, від яких випадків захищають програми страхування “Захисне коло школяра”:

1. Хвороба, яка виникла під час дії договору:

-    Інфекційні хвороби: кір, вітряна віспа, дифтерія, скарлатина, харчова токсикоінфекція, менінгококова інфекція, сальмонельоз, дизентерія, лептоспіроз, тифо-паратифозне захворювання, вірусний гепатит А, вірусний гепатит В, С, ботулізм, інфекційні захворювання, що виникли внаслідок ускладнення грипу (ОРЗ, ОРВІ): синусит, бронхіт, пневмонія, синдрому Рея, синдрому Гієна – Барре;

-    Гострі отруєння і раптові захворювання: отруєння ліками, отруєння хімічними речовинами, отруєння грибами, отруєння зміїною отрутою при укусах змій, отруєння лугами і їх сполуками, отруєння кислотами і їх сполуками, отруєння чадним газом, гострий харчовий розлад, переохолодження і відмороження, електротравма, сонячний тепловий удар; 

- Хірургічна хвороба: гострий апендицит.

2. Летальний випадок, що стався у результаті нещасного випадку.

3. Інвалідність, що сталася в результаті непередбачуваної події.

4. Травматичне ушкодження або погіршення здоров'я внаслідок нещасного випадку: травми, ушкодження, отруєння та інше.

5. Спричинення шкоди життю та здоров'ю третіх осіб, що передбачає настання смерті, наявність тілесних ушкоджень, виникнення проблем зі здоров'ям.

6. Знищення або пошкодження майна третіх осіб.

При настанні страхового випадку страхувальник зобов’язаний вжити ряд заходів:

·         в терміновому порядку надати потерпілому першу медичну допомогу;

·         якщо вимагає стан потерпілого, йому слід викликати бригаду швидкої допомоги;

·         звернутися за медичною допомогою в лікарню або травмпункт;

·         проінформувати компетентні державні органи про настання події, підтвердити відповідною документацією;

·         в письмовій формі протягом двох робочих днів повідомити страхувальника про подію, що сталася. Коротко описати масштаб збитку, подробиці події, пред'явити всі документи;

·         повідомити всіх лікарів і медичних працівників про страховку для отримання всіх необхідних паперів.

Компенсацію можна буде отримати в офісі страхової компанії UPSK. Зрозуміло, це не поверне здоров'я малюка лише за помахом чарівної палички, але дозволить відшкодувати витрати на лікування.

Переваги страховки “Захисне коло школяра”

Всі знають про славу нашої медицини. Просиджування в чергах, невдоволення оточуючих людей, завжди втомлені лікарі, які нічого не встигають, космічні ціни на медикаменти. Перераховувати можна до нескінченності... Мабуть, самим розумним рішенням цих проблем сьогодні є придбання страховки.

Купуючи пакет добровільного страхування дитини, ми забезпечуємо її надійною медичною допомогою, і компенсуємо витрати, які тягнуть за собою страхові випадки. Відповідно, всі витрати, які пов'язані з непередбаченою ситуацією, лягають на плечі професіоналів компанії UPSK. При виникненні інциденту, вам просто необхідно набрати «чарівний» номер телефону, за яким вам нададуть висококваліфіковану допомогу в необхідний момент.

Тож, чи варто страхувати дитину в Україні? Відповідь, однозначно, так, адже це допомагає у важку життєву хвилину, дозволяє турботливим батькам почувати себе спокійно та зайвий раз не турбуватися про здоров'я дитини.

З будь-яких питань звертайтеся на цілодобову гарячу лінію компанії UPSK 0 800 507 050. Кваліфіковані консультанти будуть раді вам надати допомогу. 


09 Вересня 2019
Читайте також: