ГоловнаПро компаніюНовини Особливості автострахування: чому вигідно віддавати перевагу каско

Особливості автострахування: чому вигідно віддавати перевагу каско

Для всіх автовласників актуальним є питання вибору страхового полісу автівки. Часто водії плутаються в тому, що саме означають поліси ОСАГО і КАСКО, і чи варто віддавати перевагу другому варіанту, якщо можна обмежитися обов'язковим страхуванням. У цій справі є свої нюанси, які необхідно враховувати всім власникам транспортних засобів.

Автоцивілка: особливості та нюанси

Страховка на авто може бути обов'язковою і добровільною. Якщо розглядати перший варіант, то це є автоцивілка, яка оформляється в обов'язковому порядку. Саме так передбачено законодавством України, тому недотримання цього закону загрожує штрафом.

Поліс ОСАГО поширюється на випадок дорожньо-транспортної пригоди. Відшкодування виплачуються іншій особі, тобто потерпілому. Що стосується шкоди самого транспортного засобу, то в цьому випадку збитки доведеться виплачувати водієві самому. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб отримати компенсацію для себе, вам слід оформити поліс каско.

КАСКО - ваш надійний помічник

Тільки каско на машину захищає інтереси водія і поширюється на різні ризики. Це не тільки непередбачені події, в результаті яких сталося пошкодження майна, але також і інші випадки. Страхувальник сам визначає, які саме ризики будуть включені в даний договір.

Розглянемо переваги страховки КАСКО:

• варіант сплати страхового платежу в розстрочку;

• можливість розширити дію договору на будь-яку людину без будь-яких обмежень, а також на території країн системи «Зелена карта»;

• цілодобова підтримка фахівців і надання кваліфікованої допомоги;

• надання професійної допомоги з виїздом на місце події;

• відшкодування збитків на евакуацію транспортних засобів, стоянки, набір документації та оплату послуг фахівців.

Страхова компанія UPSK працює для вас в цілодобовому режимі та завжди рада допомогти вам. Звертайтеся у контакт центр за телефоном 0 800 507 050.

Можливі ризики

Отже, ситуації, при яких ви отримаєте компенсацію, можуть бути наступними:

1. Дорожньо-транспортні пригоди.

2. Викрадення машини.

3. Шкода, завдана діяннями злодіїв, хуліганів, в тому числі вандалізм.

4. Вплив різних предметів та їх падіння на транспорт. Сюди можна віднести поломки, які спричинили пошкодження кузова уламками оздоблення будівлі і інші схожі події.

5. Пошкодження, які виникли в результаті впливу несприятливих зовнішніх обставин. Це урагани, землетруси та інше.

6. Пожежі та вибухи, спровоковані діями третіх осіб, пошкодження природними явищами.7. Крадіжка окремих частин та устаткування транспортного засобу.

8. Напад третіх осіб, в результаті якого майно пошкодилося.

9. Шкода, обумовлена діями державних органів. Наприклад, евакуатор забрав машину на штрафний майданчик, що сприяло пошкодженню транспортного засобу.

Якщо ви бажаєте бути захищеними у будь-якому з перерахованих вище випадків, ви можете вибрати відповідну програму та розраховувати на компенсацію, яка передбачена договором. Господар поліса сам обирає форму відшкодування. Він має право обрати, як гроші, так і ремонт за рахунок організації. 

Від чого залежить ціна КАСКО

Ціна каско кардинально може відрізнятися від договору ОСАГО. Кінцева вартість залежить від обраної програми. Також фахівці враховують сукупність ризиків, які будуть включені до договору при бажанні клієнта:

• франшиза. При включенні франшизи в договір вартість полісу буде менше. Це частка участі клієнта при настанні страхової події;

• різновиди виплат. Йдеться про агрегатні та неагрегатні виплати. У першому випадку передбачається зменшення суми виплат по кожному окремому випадку. Другий варіант не передбачає зниження грошової компенсації з кожною виплатою;

• модель і марка авто. Сума відшкодування залежить від середньої ціни відновлення транспорту певної моделі. До уваги береться статистика викрадень;

•  наявність сигналізації;

•  рік випуску. Для нових авто ціна страховки буде нижче;

• стаж водіння. Чим солідніше стаж водіння, тим менше буде вартість поліса;

• вік. Якщо клієнт не досяг 21 віку або ж старше 65 років, тоді йому доведеться заплатити трохи більше, ніж іншим клієнтам.

Оформлення автострахування КАСКО істотно мінімізує фінансові витрати в разі пошкодження засобу пересування. Обмежуватися лише обов'язковим страхуванням не доцільно, адже оплачувати поліс КАСКО набагато вигідніше, ніж самостійно ремонтувати автівку у разі виникнення непередбачуваних подій.


19 Серпня 2019
Читайте також: