ГоловнаПро компаніюНовини Особливості медичного страхування фермерів

Особливості медичного страхування фермерів

Особливості медичного страхування фермерів

Не завжди ми залишаємося задоволені від отримання медичних послуг. Нас може не влаштовувати якість наданого сервісу, що є результатом впровадження медичної реформи та загалом нестабільної економічної ситуації в країні. До того ж багато послуг в державних установах не надаються, їх ви можете отримати тільки в платних клініках. Добровільне медичне страхування забезпечує фінансовий захист громадян при будь-яких складних ситуаціях зі здоров'ям. Поліс ДМС дозволяє отримати не тільки якісний рівень обслуговування, але й скористатися всілякими вигідними програмами в медичних установах з високим рівнем комфорту. Розглянемо, які ризики включає в себе медична страховка для фермерів, які вигоди для підприємств і співробітників.

Ризики, що включає поліс добровільного медичного страхування

Договір забезпечує отримання кваліфікованої медичної допомоги при настанні нещасного випадку, компенсує витрати на профілактичні та лікувальні заходи. Виплати здійснюються при виникненні будь-якого гострого захворювання, яке потребує невідкладної стаціонарної медичної допомоги, а саме при:

  • інсультах;
  • інфарктах;
  • кровотечах;
  • травмах;
  • інших захворюваннях і невідкладних станах.

Ціна такого лікування без поліса ДМС в середньому обійдеться українцю близько 10 000 гривень.

Практика показує, щополіс медичного страхування позитивно позначається на якості роботи співробітників. Послуга дозволяє економити час роботодавцю у момент відсутності одного з працівників через хворобу. Сума страховки безпосередньо залежить від пакета програм. Так, наприклад, при страховому захисті в 50 000 грн поліс коштуватиме всього 720 грн на рік.

Плюси для колективу

Поліс медичного страхування дозволяє:

• отримати своєчасно безкоштовну якісну медичну допомогу. Компанія UPSK покриє вартість медичних послуг на лікування;

• цілодобову підтримку і супровід у разі захворювання.

Лікарі нашого медичного ассистансу нададуть розгорнуту консультацію, що стосується суті вашої проблеми, допоможуть у виборі медичної клініки та фахівця, організують візит до лікаря в будь-який час, коли вам це необхідно.

Вигоди для роботодавців

Страховка характеризується такими перевагами для власників агробізнесу:

• лояльність з боку персоналу;

• ліквідація плинності кадрів;

• відсутність простоїв на виробництві, пов'язаних із захворюваннями. Наявність фінансів на лікування забезпечує оперативне вирішення проблем і ефективну боротьбу з патологіями.

Тим, хто цікавиться послугою медичного страхування і бажає дізнатися більше про особливості його використання для фермерів, рекомендуємо звернутися до нас за номером телефону 0 800 50 70 50.

Що дає медичне страхування

Наша компанія забезпечить виплати лікарських послуг, які не передбачені державою на безкоштовній основі. Ви гарантовано отримаєте захист при будь-яких складних ситуаціях зі здоров'ям.

Згідно з обраною програмою дмс ви можете:

• отримати консультацію і допомогу вузькопрофільного фахівця (кардіолога, невропатолога, офтальмолога);

• пройти лікування в умовах стаціонару з будь-якою хворобою;

• отримати діагностику з використанням дорогого сучасного обладнання (КТ, МРТ), і ін.

Результат від збільшення зарплати на 100-140 грн, вельми сумнівний. Однак якщо кожен із співробітників за цю ж суму буде мати фінансовий захист у розмірах           25 000-50 000 грн на рік, тоді позитивний мотиваційний ефект буде більш відчутним.

Досвід страхової компанії UPSK показує, що після перших місяців впровадження програм медичного страхування на підприємствах у працівників не виникає сумнівів щодо корисності даного продукту.

13 Червня 2019
Читайте також: