ГоловнаПро компаніюНовини Добровільне страхування колективів – ваша впевненість в завтрашньому дні

Добровільне страхування колективів – ваша впевненість в завтрашньому дні

Сьогодні,як відмічають страхувальники, ринок ДСК стрімко зростає. Найбільш вірними клієнтами залишаються компанії-лідери України,які кожного року включають ДСК в соцпакет для персоналу.Прогнози медичного страхування 2020?Про це далі...

Позитивні прогнози

За останні декілька років сталися події,завдяки яким медичне страхування в найближчий час має стати пріорітетом не тільки для приуспіваючих компаній ,але і для середнього та малого бізнесу,адже кожен роботодавець зацікавлений  в розвитку і утриманні своїх підопічних.Про що йде мова?

По перше, українці масово виїзджають за кордон,і тому, боротьба за висококваліфікованих спеціалістів пробуджує компанії шукати нові шляхи залучення і утримання співробітників.

Другим мотивуючим комплексом ,що призводить до підвищення попиту на ДСК, слугує чітким прикладом для успішних компаній,які є авторитетом для інших роботодавців.В якості прикладу можна провести масштабну стратегію  «Нової Пошти», в якій були застраховані 26000 робітників.

Неможна не згадати діючу медичну реформу в Україні. Спеціалісти відповідають,що саме ці зміни  привернули до себе масовий інтерес до ДСК зі сторонни підприємців. Так, все більше робітників отримують страхові поліси від своїх роботодавців.

Хто зацікавлений в ДСК

Скористатися послугою може будь-який підприємець, або ж організація.Але розрізняють мінімум три різновиди корпоративних клієнтів,які частіш за всіх купляють ДСК для персоналу.

Перш за все-це великі та міжнародні компанії, для яких страхування колективів- нормальна і обовязкова умова в побудові успішної діяльності.Цей сигмент клієнтів складає головний попит на послуги.

Також в ДСК зацікавлена промислова сфера. Для даного сигмента поліс виступає ключовим показником авторитету соціально відповідальної організації,піклуючись про співробітників та їх сімї.До того ж сама ДСК дає важливість людям з маленьких міст і сіл отримати якісний медичний сервіс та лікування.

І останнє, програми медичної страховки корисні компаніям ,працюючим в сфері високої конкуренції,які піклуються за кваліфікований персонал.Це-IT-галузь,фінансова сфера, аграрії та інше.

ДСК і малий бізнес

В даній послузі все більше зацікавлені підприємці малого бізнесу. Спеціалісти відмічають,що суттєво зросла потреба не великих компаній  з кількістю співробітників від 3 до 15 чоловік в медичній страховці.До того ж далеко не завжди це штатні робітники. Є люди ,які працюють  в рамках Довготермінового проекту,але хочуть користуватися ДСК.

Эксперти прогнозують стрімкий розвиток роздрібного ринку ДСК в 2020 році. Індивідуальне страхування ДСК сьогодні скоріше виключення,аніж популярна практика.Але дана категорія клієнтів заслуговує уваги.

Переваги ДСК

Для работодавців:

• Дієвий інструмент привернення та утримання персоналу;

• Скорочення часу на відвідування лікарів і очікування в чергах мед-установ;

•Мінімізація кількості днів на підпиємстві;

• Підвищення лояльності колективу, попередження плинності кадрів.

Для співробітників:

• Своєчасне надання допомоги;

• Консультації від кращих лікарів-кураторів під час терапії

• Отримання послуг в будь-яких лікувальних закладах;

• Можливість страхування членів родини.

Що пропонує компанія UPSK

Програми корпоративного страхування UPSK відрізняються цілим рядом переваг:

• Цілодобова підтримка клієнтів, включаючи доставку медикаментів,лікарняну допомогу та інше;

• Можливість економії. Ціна нашого полісу в середньому на 50% нижча річних витрат на лікування;

• Проведення профілактичних заходів;

•Розумний підхід в наданні сервісу; забезпечення медицинською допомогою в зручний час,зручному місці, без черг та довгих очікувань;

• Компанія UPSK одна з небагатьох,яка пропонує застрахувати медицинський персонал від зараження вірусом імунодифіциту людини.

Нам довіряють тому,що ми покращуєм імідж компанії завдяки приверненню висококваліфікованих кадрів,а також даємо робоче місце средньостатистичному українцю більш комфортним та надійним. Спеціалісти економлять ваш дорогоцінний час за рахунок забезпечення налагодженого механізму організації медицинської допомоги. Наша підтримка діє 24 години на добу по всій Україні. Звертайтеся в контакт-центр 0-800-507-050 з будь-якими запитаннями.

12 Листопада 2019
Читайте також: