ГоловнаПро компаніюНовини Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Україна входить у число світових лідерів з виробництва сільськогосподарської продукції. Проте, до послуг страхування врожаю вдаються тільки 5% українських аграріїв. Експерти з агрострахування заявляють, що наші агровиробники недооцінюють значимість страхування для бізнесу. Більшість фермерів віддають перевагу популярній стратегії: «сподіваюся, мене пронесе». Разом з тим, у розвинутих країнах страхується близько 80-ти відсотків сільськогосподарських угідь. У нашій країні цей показник коливається в межах 2-5%. Розглянемо найпоширеніші ризики, ігнорування яких може завдати значної шкоди українським аграріям.

На що слід звертати увагу фермерам

Рентабельність агробізнесу залежить від цілого ряду факторів. На деякі з них ви можете вплинути: досвід, знання в агросфері, застосування передових технологій, сучасної техніки та обладнання.

Але є фактори, які не піддаються контролю:

  1. Несприятливі погодно-кліматичні умови:

град, сильний вітер, надлишкове зволоження, посуха та інше.

2. Ризики правової безпеки:

розбій, грабіж, інші протиправні дії сторонніх осіб, рейдерство.

Ризик - рейдерство заслуговує окремої уваги. Розглянемо його більш детально.

Новітній продукт агрострахування

Компанія UPSK проаналізувала ситуацію в аграрному секторі та дослідила можливі ризики в галузі сільськогосподарського виробництва. Експертам вдалося з'ясувати що в нинішніх реаліях агробізнес є незахищеним перед загрозами, що носять не погодний (кліматичний) характер, а пов’язані з правовими аспектами бізнесу.


Головними чинниками, що призвели до такої незахищеності є:

• нестабільна політична ситуація;

• корупція;

• рейдерські атаки, які здійснюються завдяки недосконалості нашого законодавства;

• відсутність реального механізму і практики притягнення до кримінальної відповідальності за рейдерство;

• відсутність культури ведення чесного бізнесу і т.д.


З врахуванням перелічених причин можна зробити однозначний висновок, що рейдерство широко розвинене в нашій країні. Така ситуація погіршує становище сільгоспвиробника.

Компанія UPSK створила дієвий продукт, що не має аналогів на ринку страхування в Україні. Він захищає сільськогосподарський ринок від небезпек рейдерства: захист прав власника на врожай за допомогою страхування.

Страхування поширюється на комплекс ризиків з урахуванням несприятливих погодних умов, а також навмисних заходів третіх осіб.


Агрострахування від UPSK забезпечує:

• можливість компенсувати фінансові втрати які можуть бути спричинені рейдерством, протиправними діями третіх осіб та несприятливими погодно – кліматичними умовами ;

• звільнення виробничих і фінансових потужностей від участі в ліквідації можливих наслідків надзвичайних випадків;

• високий рівень доходів інвестицій за умови низьких ризиків.


Переваги співпраці з нами:

• великий досвід роботи на ринку аграрного страхування;

• індивідуальний підхід до кожного клієнта;

• акредитація в ПАТ «Аграрний Фонд».

Завдяки співпраці зі спеціалізованими, незалежними експертами, ми швидко та якісно оглянемо посіви, розрахуємо розмір збитку та здійснимо виплату.

Що пропонує команда фахівців UPSK

З урахуванням ваших потреб ви можете обрати певну програму страхування, а саме:

1.     Комплексне страхування майбутнього врожаю, що захищає від всіляких погодних катаклізмів, стихійних лих, примх погоди, умисних дій зловмисників і рейдерства.

2.     Страхування окремих ризиків,  дає можливість вибору страхування конкретних ризиків і їх поєднань (пожежа; град, сильний вітер та надлишкове зволоження; пожежа + град, сильний вітер та надлишкове зволоження; пожежа + град, сильний вітер та надлишкове зволоження + протиправні дії третіх осіб, рейдерство).

Вартість полісів залежить від культури, вартості майбутнього врожаю який страхується, переліку ризиків, місцевості, площі і розміру франшизи.

3. Комплексне страхування посівів озимих сільськогосподарських культур на період перезимівлі за рівнем витрат на посів та вирощування. Страховим випадком вважається загибель посівів озимих культур від несприятливих умов перезимівлі.

Вартість страхування залежить від культури яка страхується, витрат на посів і вирощування, місцевості, площі і розміру франшизи.

Щоб дізнатися більше про умови страхування саме для вашого господарства, телефонуйте за номером телефону 0 800 50 70 50.  Компанія UPSK в будь-який зручний для вас час готова надати вам кваліфіковану допомогу.


Особливості медичного страхування фермерів

Не завжди ми залишаємося задоволені від отримання медичних послуг. Нас може не влаштовувати якість наданого сервісу, що є результатом впровадження медичної реформи та загалом нестабільної економічної ситуації в країні. До того ж багато послуг в державних установах не надаються, їх ви можете отримати тільки в платних клініках. Добровільне медичне страхування забезпечує фінансовий захист громадян при будь-яких складних ситуаціях зі здоров'ям. Поліс ДМС дозволяє отримати не тільки якісний рівень обслуговування, але й скористатися всілякими вигідними програмами в медичних установах з високим рівнем комфорту. Розглянемо, які ризики включає в себе медична страховка для фермерів, які вигоди для підприємств і співробітників.

Ризики, що включає поліс добровільного медичного страхування

Договір забезпечує отримання кваліфікованої медичної допомоги при настанні нещасного випадку, компенсує витрати на профілактичні та лікувальні заходи. Виплати здійснюються при виникненні будь-якого гострого захворювання, яке потребує невідкладної стаціонарної медичної допомоги, а саме при:

• інсультах;

• інфарктах;

• кровотечах;

• травмах;

• інших захворюваннях і невідкладних станах.

Ціна такого лікування без поліса ДМС в середньому обійдеться українцю близько 10 000 гривень.

Практика показує, що поліс медичного страхування позитивно позначається на якості роботи співробітників. Послуга дозволяє економити час роботодавцю у момент відсутності одного з працівників через хворобу. Сума страховки безпосередньо залежить від пакета програм. Так, наприклад, при страховому захисті в 50 000 грн поліс коштуватиме всього 720 грн на рік.

Плюси для колективу

Поліс медичного страхування дозволяє:

• отримати своєчасно безкоштовну якісну медичну допомогу. Компанія UPSK покриє вартість медичних послуг на лікування;

• цілодобову підтримку і супровід у разі захворювання.

Лікарі нашого медичного ассистансу нададуть розгорнуту консультацію, що стосується суті вашої проблеми, допоможуть у виборі медичної клініки та фахівця, організують візит до лікаря в будь-який час, коли вам це необхідно.

Вигоди для роботодавців

Страховка характеризується такими перевагами для власників агробізнесу:

• лояльність з боку персоналу;

• ліквідація плинності кадрів;

• відсутність простоїв на виробництві, пов'язаних із захворюваннями. Наявність фінансів на лікування забезпечує оперативне вирішення проблем і ефективну боротьбу з патологіями.

Тим, хто цікавиться послугою медичного страхування і бажає дізнатися більше про особливості його використання для фермерів, рекомендуємо звернутися до нас за номером телефону 0 800 50 70 50.

Що дає медичне страхування

Наша компанія забезпечить виплати лікарських послуг, які не передбачені державою на безкоштовній основі. Ви гарантовано отримаєте захист при будь-яких складних ситуаціях зі здоров'ям.

Згідно з обраною програмою дмс ви можете:

• отримати консультацію і допомогу вузькопрофільного фахівця (кардіолога, невропатолога, офтальмолога);

• пройти лікування в умовах стаціонару з будь-якою хворобою;

• отримати діагностику з використанням дорогого сучасного обладнання (КТ, МРТ), і ін.

Результат від збільшення зарплати на 100-140 грн, вельми сумнівний. Однак якщо кожен із співробітників за цю ж суму буде мати фінансовий захист у розмірах           25 000-50 000 грн на рік, тоді позитивний мотиваційний ефект буде більш відчутним.

Досвід страхової компанії UPSK показує, що після перших місяців впровадження програм медичного страхування на підприємствах у працівників не виникає сумнівів щодо корисності даного продукту.

Фермерське господарство: що важливо знати про страхування худоби, техніки та приватної власності

Сільськогосподарська діяльність пов'язана з безліччю ризиків. Збитки можуть виникнути в результаті несприятливих погодних умов і катаклізмів, захворювань тварин, епідемій та ін. Ця сфера, як ніяка інша вимагає надійного захисту. Сучасні страхові компанії пропонують вигідні програми агрострахування фермерам, але чи все так добре насправді? Давайте розбиратися.

Як захистити бізнес

Для власників агро бізнесу послуга страхування стала ефективним інструментом вирішення проблеми мінімізації збитків. Адже те, що створювалося роками великими зусиллями може бути знищено в одну мить, в результаті чого господар залишиться банкрутом. Але щоб страховка була надійною, важливо звернутися в хорошу компанію.

Укладати договори можуть приватні особи і підприємства, які володіють сільськогосподарською технікою, худобою та приватними домогосподарствами.

Страховка поширюється на:

·         окремих представників худоби або ціле стадо, велику та дрібну рогату худобу, коней;

·         житлові будинки, господарські будівлі та споруди: літні кухні, сараї, гаражі, паркани тощо;

·         домашнє майно: меблі, техніку, предмети домашнього вжитку, господарський інвентар.

 

Застрахуватися можливо від таких ризиків:

·         пошкодження та знищення майна

-          стихією: блискавкою, градом, повінню, ґрунтовими водами, зсувом ґрунту тощо,

-          пожежею, аварією в водопровідних мереж,

-          у разі крадіжки майна, грабежу, підпалу.

 

·         загибелі, вимушеного забою тварин внаслідок: нещасного випадку: отруєння травами, потрапляння стороннього тіла, зламу кінцівок, переохолодження, а також крадіжки, биття тварини, наїзду транспортних засобів.

 

При зверненні в страхову компанію радимо уважно ознайомлюватися з умовами договору. Важливо дотримуватися всіх прописаних умов, так як в противному випадку ви ризикуєте втратити компенсації.

На що звернути увагу при укладанні договору страхування

Недовіра з боку фермерів з'явилася не просто так. Винні в цьому недобросовісні страховики, які прописують у договорі умови, про які не попереджають клієнтів. Підприємці в свою чергу не беруть до уваги ці деталі.

Якщо ви запланували страхування майна, тварин або сільськогосподарського обладнання, звертайте увагу на:

• предмет страхування;

• умови виникнення ризиків;

• розмір франшизи;

• термін та способи оповіщення про страховий випадок;

• дії страхувальника  при виникненні страхового випадку;

• порядок отримання компенсації;

Перед укладанням договору обговоріть зі страховиком всі нюанси, в тому числі, як буде оцінюватися розмір збитку та пропишіть все в договорі.

Чому варто довіритися компанії UPSK

Переваги нашого продукту:

·         ви самостійно обираєте суму страхування майна та тварин;

·         страховий захист тварин розповсюджується на загибель, вимушений забій внаслідок туберкульозу, лейкозу, бруцельозу;

·         договір укладається протягом 10 хв;

·         страховий платіж можна сплатити в розстрочку;

·         мінімум документів для отримання відшкодування;

·         прозорий розрахунок розміру виплати.

Фахівці компанії UPSK зроблять все можливе, щоб ваші побажання щодо страхування агробізнесу були задоволені. З будь-яких питань телефонуйте за номером телефону 0 800 50 70 50. Ми завжди раді вам допомогти.


30 Травня 2019
Читайте також: