ГоловнаПро компаніюНовини Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Основні ризики сільгоспвиробництва та новітній продукт агрострахування

Україна входить у число світових лідерів з виробництва сільськогосподарської продукції. Проте, до послуг страхування врожаю вдаються тільки 5% українських аграріїв. Експерти з агрострахування заявляють, що наші агровиробники недооцінюють значимість страхування для бізнесу. Більшість фермерів віддають перевагу популярній стратегії: «сподіваюся, мене пронесе». Разом з тим, у розвинутих країнах страхується близько 80-ти відсотків сільськогосподарських угідь. У нашій країні цей показник коливається в межах 2-5%. Розглянемо найпоширеніші ризики, ігнорування яких може завдати значної шкоди українським аграріям.

На що слід звертати увагу фермерам

Рентабельність агробізнесу залежить від цілого ряду факторів. На деякі з них ви можете вплинути: досвід, знання в агросфері, застосування передових технологій, сучасної техніки та обладнання.

Але є фактори, які не піддаються контролю:

  1. Несприятливі погодно-кліматичні умови:

град, сильний вітер, надлишкове зволоження, посуха та інше.

2. Ризики правової безпеки:

розбій, грабіж, інші протиправні дії сторонніх осіб, рейдерство.

Ризик - рейдерство заслуговує окремої уваги. Розглянемо його більш детально.

Новітній продукт агрострахування

Компанія UPSK проаналізувала ситуацію в аграрному секторі та дослідила можливі ризики в галузі сільськогосподарського виробництва. Експертам вдалося з'ясувати що в нинішніх реаліях агробізнес є незахищеним перед загрозами, що носять не погодний (кліматичний) характер, а пов’язані з правовими аспектами бізнесу.


Головними чинниками, що призвели до такої незахищеності є:

• нестабільна політична ситуація;

• корупція;

• рейдерські атаки, які здійснюються завдяки недосконалості нашого законодавства;

• відсутність реального механізму і практики притягнення до кримінальної відповідальності за рейдерство;

• відсутність культури ведення чесного бізнесу і т.д.


З врахуванням перелічених причин можна зробити однозначний висновок, що рейдерство широко розвинене в нашій країні. Така ситуація погіршує становище сільгоспвиробника.

Компанія UPSK створила дієвий продукт, що не має аналогів на ринку страхування в Україні. Він захищає сільськогосподарський ринок від небезпек рейдерства: захист прав власника на врожай за допомогою страхування.

Страхування поширюється на комплекс ризиків з урахуванням несприятливих погодних умов, а також навмисних заходів третіх осіб.


Агрострахування від UPSK забезпечує:

• можливість компенсувати фінансові втрати які можуть бути спричинені рейдерством, протиправними діями третіх осіб та несприятливими погодно – кліматичними умовами ;

• звільнення виробничих і фінансових потужностей від участі в ліквідації можливих наслідків надзвичайних випадків;

• високий рівень доходів інвестицій за умови низьких ризиків.


Переваги співпраці з нами:

• великий досвід роботи на ринку аграрного страхування;

• індивідуальний підхід до кожного клієнта;

• акредитація в ПАТ «Аграрний Фонд».

Завдяки співпраці зі спеціалізованими, незалежними експертами, ми швидко та якісно оглянемо посіви, розрахуємо розмір збитку та здійснимо виплату.

Що пропонує команда фахівців UPSK

З урахуванням ваших потреб ви можете обрати певну програму страхування, а саме:

1.     Комплексне страхування майбутнього врожаю, що захищає від всіляких погодних катаклізмів, стихійних лих, примх погоди, умисних дій зловмисників і рейдерства.

2.     Страхування окремих ризиків,  дає можливість вибору страхування конкретних ризиків і їх поєднань (пожежа; град, сильний вітер та надлишкове зволоження; пожежа + град, сильний вітер та надлишкове зволоження; пожежа + град, сильний вітер та надлишкове зволоження + протиправні дії третіх осіб, рейдерство).

Вартість полісів залежить від культури, вартості майбутнього врожаю який страхується, переліку ризиків, місцевості, площі і розміру франшизи.

3. Комплексне страхування посівів озимих сільськогосподарських культур на період перезимівлі за рівнем витрат на посів та вирощування. Страховим випадком вважається загибель посівів озимих культур від несприятливих умов перезимівлі.

Вартість страхування залежить від культури яка страхується, витрат на посів і вирощування, місцевості, площі і розміру франшизи.

Щоб дізнатися більше про умови страхування саме для вашого господарства, телефонуйте за номером телефону 0 800 50 70 50.  Компанія UPSK в будь-який зручний для вас час готова надати вам кваліфіковану допомогу.


 


30 Травня 2019
Читайте також: