ГоловнаСтрахові послугиКорпоративним клієнтам Актуально! Комплекс унікальних медичних програм Турбота 24/7

Актуально! Комплекс унікальних медичних програм Турбота 24/7

СК UPSK пропонує на Ваш розгляд удосконалені  програми добровільного медичного страхування, які доповнені  унікальними програмами страхування - «Турбота 24/7 корпоратив», «Турбота 24/7 для кожного» та «Турбота 24/7 +»

(Більш детально можна ознайомитися після тексту)

 

Переваги запровадження медичного страхування від СК UPSK:

  • Отримання можливості індивідуального наповнення програм медичного страхування відповідно до розміру бюджету та специфіки діяльності;
  • Доступ до професійної допомоги "лікар on-line" 24/7 - швидка та якісна організація медичної допомоги відповідного рівня та в зручний час;
  • Психологічна підтримка з питань подальших дій при емоційному перевантаженні;
  • Допомога у формуванні сімейної аптечки;
  • Підтримка та допомога у випадку нестандартнихта складнихситуацій, пов’язаних із здоров’ям;
  • Кваліфіковані рекомендації стосовно профілактичних заходів для протидії коронавірусу та його ускладненням;
  • Попередження та своєчасне виявлення негараздів, пов’язаних зі здоров’ям (проведення профілактичних заходів – профілактичних оглядів, медичних скринінгів, оздоровлення, вакцинацію, імунізацію). 

Нашою метою було забезпечити застрахованим особам доступ до  якісних медичних послуг та побудувати систему страхування, в центрі якої знаходиться людина та її родина.

Унікальність наших пропозицій у порівнянні з тим, що пропонується на  страховому ринку України, полягає насамперед в тому, що в їх основі лежить суто індивідуальний підхід в формуванні програм страхування, які будуть повністю відповідати Вашим вимогам, можливостям та побажанням і забезпечувати якісний сучасний сервіс при організації медичної допомоги, включаючи встановлення правильного діагнозу та контроль подальшого лікування. 

СК UPSK може організувати консультацію лікаря найвищої кваліфікації - спеціаліста в необхідній для людини області, який проведе ретельну діагностику та надасть детальні приписи про необхідне подальше лікування, відповідно до самих сучасних протоколів лікування. 

Застрахована людина зможе у будь-який час через систему "лікар - on-line", яку пропонує компанія, - дізнатися щодо альтернативної думки кваліфікованого спеціаліста відносно отриманих нею призначень від лікарів у медичних закладах.

Програма діє по всій території  України і Застрахована особа може пройти подальше  лікування в комфортних  для неї умовах як за місцем проживання, так і в інших місцях, а СК UPSK у разі Вашого побажання/побажання застрахованої людини буде проводити постійний моніторинг наданих послуг при лікуванні та їх якості.

Ми запровадили новітню технологію –«лікар on-line», тому що розуміємо "вартість часу" хвороби як для людини, так і для підприємства. Ця технологія дає можливість отримати в зручному форматі комунікації 24/7 (телефонний дзвінок, чат в мессенджері, Viber) консультацію професійного лікаря, організацію запису до вузькопрофільного спеціаліста та проведення лабораторної діагностики з подальшою розшифровкою результатів лабораторних досліджень, замовлення та організацію доставки необхідних для лікування медикаментів, виклик швидкої допомоги та допомога в організації госпіталізації до стаціонару.

 

Про програми:

Більш детально про програму  

Більш детально про програму 

Більш детально про програму