Контакт-центр:
цілодобово, безкоштовно
0 800 507-050
укр
x

Медицина та здоров`я

Популярність добровільного медичного страхування росте рік від року. Все більше компаній цінують здоров'я і робочий час своїх співробітників. Крім того, при виборі місця роботи для висококваліфікованих фахівців важливим чинником є повноцінний соціальний пакет, куди входить договір ДМС.

 

ПЕРЕВАГИ договору ДМС (добровільного медичного страхування) очевидні як для керівництва компанії:

  • можливість зробити більш привабливим робоче місце, залучити висококваліфіковані кадри та утримати вже існуючі;
  • економія робочого часу шляхом забезпечення налагодженого механізму організації медичної допомоги;
  • покращення іміджу компанії;
  • підвищення лояльності колективу.

так і для працівників компанії:

  • можливість отримання якісної та своєчасної медичної допомоги;
  • можливість отримання медичного обслуговування в зручний час та у зручному місці, без черг;
  • проведення профілактичних заходів (вакцинація, вітамінізація);
  • відсутність необхідності постійно відкладати кошти на «чорний день».

З урахуванням бюджету та можливостей підприємство може обрати варіант страхування співробітників від нещасних випадків, який дозволить зменшити витрати організації на матеріальну допомогу для лікування та реабілітації співробітників, поліпшить систему соціального захисту колективу та  також додатково мотивує цінних співробітників.

Для компаній, які займаються перевезеннями, законодавством передбачений окремий обов’язковий вид страхування - oбов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті.

Договір страхування дозволить уникнути збитків у разі завдання шкоди життю чи здоров'ю водіїв та пасажирів внаслідок нещасного випадку на транспорті (морському, внутрішньому водному, автомобільному та електротранспорті).

За іронією долі ті, хто нас лікує, піддаються набагато більшому ризику захворіти, ніж ми, оскільки стикаються з небезпеками різних хвороб щодня. Серед факторів, через які працю співробітників лікувальних установ можна віднести до розряду найбільш небезпечних є можливість зараження інфекціями, що передаються через кров та інші біологічні рідини. Зокрема, при роботі з кров'ю  існує можливість передачі понад 20 інфекцій , в тому числі ВІЛ, гепатитів В, С.

Ми пропонуємо страхування здоров’я медичного персоналу на випадок зараження вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекція безсимптомне носійство) або на випадок зараження вірусним гепатитом (В,С).

Також законодавством передбачений обов’язковий вид страхування - особисте страхування медичних і фармацевтичних працівників (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з Державного бюджету України) на випадок інфікування вірусом імунодефіциту людини при виконанні ними службових обов'язків.

 

Для тих, хто працює з джерелом іонізуючого випромінювання, розроблена програма страхування персоналу на об’єкті, що є джерелом іонізуючого випромінювання.

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати:

Звернувшись за телефонами: (044) 463-73-13, (044) 463-75-45

або відвідавши наші офіси, де при особистій зустрічі кваліфіковані фахівці нададуть необхідну для  Вас інформацію.

Прийшов час жити надійно!
Заявка на страхування Заповнити просту форму на нашому сайті
Поліс on-line Швидко та зручно оформити поліс
Страховий випадок Ваші дії при настанні страхового випадку
Дозволи та ліцензії На всі наші доступні види страхування