Агрострахування

Аграрний сектор України має найбільші перспективи для розвитку, є рушійною силою нашою економіки. Проте результати діяльності підприємства в цій сфері залежать не тільки від ринкової кон’юнктури, економічної ситуації, політичних факторів, але й суттєвим чином визначаються погодно-кліматичними умовами. Загибель посівів, зниження або неотримання врожаю сільськогосподарських культур призводить до додаткових фінансових витрат і втрат підприємства, невиконання зобов’язань перед партнерами, споживачами, кредитними установами.

Працюючи в сфері страхування сільськогосподарських ризиків майже 10 років, ми добре розуміємо потреби аграріїв та маємо програми страхування, що враховують особливості сільгоспвиробництва та забезпечують комплексний захист.

Наші ПЕРЕВАГИ:

  • Досвід роботи в сфері агрострахування;
  • Добре налагоджені стосунки з експертами, які спеціалізуються на огляді посівів, їх моніторингу, визначенні біологічної врожайності;
  • Перестрахування у перестраховика-нерезидента з високим рейтингом надійності та з досвідом надання перестрахового захисту саме українському ринку страхування посівів;
  • Акредитація в ПАТ «Аграрний Фонд»;

Хто може бути Страхувальником? - Страхувальниками можуть виступати сільськогосподарські товаровиробники, які займаються вирощуванням озимих та ярових сільськогосподарських культур.

В залежності від Ваших потреб Ви можете обрати одну із програм, які розроблені з урахуванням головних небезпек для посівів сільськогосподарських культур.

Програма комплексного страхування посівів сільськогосподарських культур на період перезимівлі

Комплексне страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур

Страхування майбутнього врожаю сільськогосподарських культур  від граду та вогню

Страхування сільськогосподарських культур також може бути здійснене на повний аграрний цикл.

Перелік ризиків може бути змінений (доповнений або скорочений) за згодою сторін з урахуванням вимог законодавства України.

Страхові тарифи за кожною з програм визначаються в залежності від культури, регіону вирощування, обраного розміру франшизи, переліку ризиків, розміру площ посівів, переданих на страхування тощо.

 

ДОДАТКОВО Ви можете також подбати про захист від інших небезпек для Вашого підприємства, сільськогосподарської техніки, співробітників:

  • Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ);
  • Добровільне страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту;
  • Обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті;
  • Добровільне страхування майна.