ГоловнаСтрахові послугиДії при настанні страхового випадку Страховий випадок за договором медичного страхування

Страховий випадок за договором медичного страхування

При настанні страхового випадку за договорами добровільного медичного страхування, добровільного медичного страхування іноземних громадян, що перебувають в Україні або страхування медичних витрат подорожуючих по Україні з метою оперативного надання допомоги :

1. Вам необхідно негайно, як тільки з’явиться можливість, звернутись у будь-який час доби за цілодобовими телефонами АСИСТАНСЬКОГО ЦЕНТРУ «Ел.Ай.Сi.Асистанс»

0 800 500 108 (безкоштовно в межах України)  або  044 238 69 70 (згідно тарифів оператора зв'язку).

Оператору повідомте:

  • прізвище, ім’я Застрахованої особи;
  • номер та строк дії договору страхування;
  • місцезнаходження, причини звернення.

Для отримання страхового відшкодування та надання якісної медичної допомоги, Вам необхідно погоджувати з асистанським центром «Ел.Ай.Сi.Асистанс» подальші дії пов’язані з лікуванням та отриманням інших послуг у разі настання події.

2. У разі самостійного звернення за медичною допомогою протягом 24 годин з моменту настання події повідомте Страховика за телефоном вказаним в договорі страхування або за цілодобовим телефоном 0 800 500 108.

3. Протягом 15 календарних днів після завершення лікування Страхувальник (Застрахована особа), що самостійно оплатив надані послуги, зобов’язаний надати Страховику заяву на страхову виплату та документи, що визначені договором страхування.