Контакт-центр: 0 800 507 050
search
close
Ви вже маєте поліс?
Виберіть місяць закінчення договору "АВТОЦИВІЛКА", і ми надішлемо Вам найвигідніші пропозиції
Телефон або e-mail
Оберіть місяць
ФИО*
Більше
35
млн. грн
становили виплати за АВТОЦИВІЛКОЮ у IIкв. 2024 р.
Більше
45
тис. шт.
укладено
полісів
Більше
21
тис. шт.
укладено
електронних полісів
5хвилин
займає оформлення електронного полісу
3місце
в Україні за кількістю укладених договорів
3місце
в Україні за кількістю нарахованих премій

Як оформити e-поліс Автоцивілки від UPSK

заповніть свої дані
розрахуйте вартість
сплатіть банківською карткою на сайті
отримайте поліс на e-mail

Страховий випадок

  • Дотримуйтесь передбачених правилами дорожнього руху обов'язків водія, причетного до дорожньо-транспортної пригоди.
  • У жодному разі не визнавайте свою вину, без письмової згоди Страховика!
  • Невідкладно зверніться на гарячу лінію UPSK за цілодобовим телефоном 0 800 507 0 50 (безкоштовно в межах України).
  • Повідомте компетентні органи про подію (тел. 102)
  • Інформація про стандартний страховий продукт


    Об’єкт страхування

    • Об'єктом страхування є майнові інтереси, що не суперечать законодавству України, пов'язані з відшкодуванням особою, цивільно-правова відповідальність якої застрахована, шкоди, заподіяної життю, здоров'ю, майну потерпілих внаслідок експлуатації забезпеченого транспортного засобу.

    Страхові ризики та обмеження страхування

    • Страховий ризик: дорожньо-транспортна пригода, за участю забезпеченого транспортного засобу, внаслідок якої настає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю та/або майну потерпілого.
    • Обмеження страхування: Не може бути забезпеченим транспортним засобом пристрій, який підпадає під ознаки, зазначені у Законі України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», але щодо якого не встановлено коригуючий коефіцієнт залежно від типу транспортного засобу.

    Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

    • Розмір страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, становить 160 тисяч гривень на одного потерпілого.
    • Розмір страхової суми за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих, становить 320 тисяч гривень на одного потерпілого.

    Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

    • Мінімальний та максимальний розмір страхової премії визначається на підставі Постанови НБУ №108 від 31.05.2022

    Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи

    • Визначається за домовленістю сторін і є безумовною: вираховується з суми страхового відшкодування при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих, вказується в договорі ОСЦПВ. Мінімальний розмір франшизи - 0 грн., Максимальний розмір франшизи - 3200 грн.

      Франшиза при відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та/або здоров'ю потерпілих, не застосовується.

    Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування]

    • Територія дії договору ОСЦПВ - територія України.
    • Договори ОСЦПВ укладаються строком на один рік. Укладення договорів ОСЦПВ на строк менший, ніж один рік, але не менш як на 15 днів, допускається виключно щодо наступних забезпечених транспортних засобів:

      Незареєстрованих – на час до їх реєстрації.

      Тимчасово зареєстрованих – на час до їх постійної реєстрації.

      Зареєстрованих на території іноземних держав – на час їх перебування на території України.

    • Договір ОСЦПВ вступає в дію з дати, зазначеної в ньому як дата початку строку дії.
    • В договорі ОСЦПВ протягом строку його дії може бути визначений період використання транспортного засобу, що не може становити менш як шість календарних місяців.

    Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

    • Підставою для відмови у здійсненні страхового відшкодування є:
    • навмисні дії особи, відповідальність якої застрахована (страхувальника), водія транспортного засобу або потерпілого, спрямовані на настання страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на осіб, дії яких пов'язані з виконанням ними громадянського чи службового обов'язку, вчинені у стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або під час захисту майна, життя, здоров'я. Кваліфікація дій таких осіб встановлюється відповідно до закону;

      вчинення особою, відповідальність якої застрахована (страхувальником), водієм транспортного засобу умисного кримінального правопорушення, що призвело до страхового випадку;

      невиконання потерпілим або іншою особою, яка має право на отримання відшкодування, своїх обов'язків, визначених законодавством, якщо це призвело до неможливості страховика встановити факт дорожньо-транспортної пригоди, причини та обставини її настання або розмір заподіяної шкоди;

      неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох років, якщо шкода заподіяна здоров'ю або життю потерпілого, з моменту скоєння дорожньо-транспортної пригоди;

      інші винятки та підстави відповідно до Законі України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

    • Страховик не відшкодовує шкоду, у випадках, передбачених ст. 32 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

    Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків, іншими складовими страхового продукту

      Договором ОСЦПВ передбачені наступні ліміти відповідальності Страховика:

      5 % страхової виплати за шкоду – на розмір моральної шкоди потерпілому - фізичній особі, який зазнав ушкодження здоров’я під час дорожньо-транспортної пригоди, заподіяну здоров’ю;

      12 мінімальних заробітних плат – на страхову виплату за моральну шкоду, заподіяну смертю фізичної особи, її чоловіку (дружині), батькам (усиновлювачам) та дітям (усиновленим) стосовно одного померлого;

      12 мінімальних заробітних плат – на відшкодування витрат на поховання та на спорудження надгробного пам’ятника.

      800 тисяч гривень – за одним страховим випадком за шкоду завдану майну потерпілих.

      80 тисяч гривень – на розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну потерпілих у разі оформлення документів про дорожньо-транспортну пригоду без участі уповноважених на те працівників відповідних підрозділів Національної поліції.

    Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

      У разі настання страхового випадку Страховик у межах страхових сум, зазначених у договорі ОСЦПВ, відшкодовує у встановленому законодавством порядку оцінену шкоду, заподіяну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, життю, здоров’ю, майну третьої особи, а саме:

      шкоду, пов’язану з лікуванням потерпілого;

      шкоду, пов’язану з тимчасовою втратою працездатності потерпілим;

      шкоду, пов’язану із стійкою втратою працездатності потерпілим;

      моральну шкоду, що полягає у фізичному болю та стражданнях, яких потерпілий - фізична особа зазнав у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я;

      шкоду, пов’язану із смертю потерпілого;

      шкоду, заподіяну в результаті дорожньо-транспортної пригоди майну потерпілого, в тому числі шкоду, пов'язану з пошкодженням чи фізичним знищенням транспортного засобу, з пошкодженням доріг, дорожніх споруд, технічних засобів регулювання руху, з пошкодженням чи фізичним знищенням майна потерпілого, з проведенням робіт, які необхідні для врятування, з евакуацією транспортного засобу з місця дорожньо-транспортної пригоди тощо.

      Страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи.

      Здійснення страхових виплат регулюється нормами діючого законодавства з урахуванням наступного:

      Для отримання страхової виплати потерпілий чи іншій особі, яка має право на отримання відшкодування, протягом 30 днів з дня подання повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду подає страховику заяву про страхове відшкодування.

      Страховик протягом 15 днів з дня узгодження розміру страхової виплати з особою, яка має право на отримання відшкодування, але не пізніше як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов'язаний прийняти рішення про виплату або відмову у виплаті.

      У разі прийняття рішення про відмову у здійсненні страхової виплати страховик зобов’язаний повідомити у письмовій формі про прийняте рішення з обґрунтуванням підстави відмови.

    Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

      У разі якщо Страховик здійснив страхове відшкодування за шкоду, заподіяну під час використання забезпеченого транспортного засобу, у сфері, що передбачає більше значення коригуючого коефіцієнта, ніж визначено договором страхування, чи з порушенням умов, передбачених для отримання пільги 50% відповідно до п.п.2.8.1.2 Загальних умов страхового продукту, то особа, відповідальна за шкоду, заподіяну внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, зобов’язана компенсувати Страховику 50% виплаченого страхового відшкодування.

      У разі якщо невиконання (неналежне виконання) особою, відповідальність якої застрахована, водієм забезпеченого транспортного засобу обов’язку, що зазначений в п.п.3.5 Загальних умов страхового продукту, призвело до порушення строку здійснення страхової виплати Страховик має право вимагати від такої особи компенсацію в розмірі 20% виплаченого страхового відшкодування.

      У разі наявності обставин, передбачених розділом 8 Загальних умов страхового продукту, Страховик має підстави для відмови у здійсненні страхової виплати.

      Страховик має право після виплати страхового відшкодування подати регресний позов:

      1. до Страхувальника або водія забезпеченого транспортного засобу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду:

      - якщо він керував транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;

      - якщо він керував транспортним засобом без права на керування транспортним засобом відповідної категорії;

      - якщо він після дорожньо-транспортної пригоди за його участю самовільно залишив місце пригоди чи відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду щодо стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, або вжив алкоголь, наркотики чи лікарські препарати, виготовлені на їх основі (крім тих, що входять до офіційно затвердженого складу аптечки або призначені медичним працівником);

      - якщо дорожньо-транспортна пригода визначена в установленому порядку безпосереднім наслідком невідповідності технічного стану та обладнання транспортного засобу існуючим вимогам Правил дорожнього руху;

      - якщо він не повідомив Страховика у строки і за умов, визначених у п.п. 6.1.5 Загальних умов страхового продукту;

      - якщо страховий випадок настав з використанням забезпеченого транспортного засобу в період, не передбачений договором страхування (при укладенні договору страхування з умовою використання транспортного засобу в період, передбачений договором страхування);

      2. до підприємства, установи, організації, що відповідає за стан дороги, якщо заподіяна у результаті дорожньо-транспортної пригоди шкода виникла з їх вини;

      3. до особи, яка заподіяла шкоду навмисно.

    Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

      Договір страхування за Страховим продуктом «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішніми договорами «АВТОЦИВІЛКА»» не є супутнім та / або додатковим до товарів, робіт або послуг, що не є страховими та може бути придбаний окремо.

    Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика, включаючи терміни їх дії

      Знижки та акційні пропозиції за договорами страхування за Страховим продуктом «Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за внутрішніми договорами «АВТОЦИВІЛКА»» не передбачені.

    Якщо у Вас виникли питання або зацікавили наші послуги – залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.
    Ваше ім’я:
    Номер телефону:
    або e-mail:
    ФИО*
    Завантажуйте мобільний додаток СК UPSK та купуйте страховки онлайн, отримуйте консультації та спеціальні пропозиції.

    Увага! Ми використовуємо cookie-файли на нашому сайті, для того, щоб зробити його зручним для Вас. Залишаючись на сайті, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів і політикою конфіденційності. Ви також можете самостійно змінити налаштування щодо cookie-файлів у своєму браузері в будь-який час.

    Згоден(на)