ГоловнаСтрахові послугиДії при настанні страхового випадку Страховий випадок за полісом ОСЦПВ

Страховий випадок за полісом ОСЦПВ

Ваші дії у разі настання випадку, що може кваліфікуватися як страховий за договором обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (АвтоЦИВІЛКА):

1. Дотримуйтесь передбачених правилами дорожнього руху обов'язків водія, причетного до дорожньо-транспортної пригоди. У жодному разі не визнавайте свою вину, без письмової згоди Страховика!!!

2. Невідкладно зверніться до диспетчерської служби технічного асистансу UPSK за цілодобовим телефоном 0 800 507 0 50 (безкоштовно в межах України).

3. Повідомте компетентні органи про подію (тел. 102)

ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!

У разі настання дорожньо-транспортної пригоди за участю лише забезпечених транспортних засобів, розмір збитку, що завданий майну, не перевищує 50 000 грн., за умови відсутності травмованих (загиблих) людей, а також за згоди водіїв цих транспортних засобів щодо обставин її скоєння, за відсутності у них ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, ці водії мають право спільно скласти ЄВРОПРОТОКОЛ та не повідомляти компетентні органи про подію.

4. Отримайте від інших учасників події контактну інформацію про себе, назву та місцезнаходження страховика, а також відомості про відповідні страхові поліси.

5. Невідкладно, але не пізніше трьох робочих днів з дня настання дорожньо-транспортної пригоди, письмово надайте до UPSK повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, а також відомості про місцезнаходження свого транспортного засобу та пошкодженого майна, контактний телефон та свою адресу.

Зберігайте пошкоджене майно у такому стані, в якому воно знаходилося після ДТП, до тих пір, поки його не огляне призначений UPSK представник.

ВИПЛАТА страхового відшкодування здійснюється Страховиком протягом 15 днів з дня узгодження ним розміру страхового відшкодування, за наявності всіх необхідних документів, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування.