Страхування вантажів

Перевезення (страхування вантажів та відповідальності)

В процесі перевезення вантажі підпадають під вплив цілого ряду ризиків, які можуть привести до їх ушкодження або втрати. Така ситуація може стати неприємним сюрпризом для вантажовласника, а в деяких випадках і виявитися серйозним ударом по його фінансовій стійкості.

Добровільне страхування вантажів та багажу (вантажобагажу) дозволяє компенсувати збитки, пов'язані з пошкодженням або втратою вантажу.

Переваги страхування в страховій компанії UPSK:

  • Ви можете застрахувати окреме перевезення або постійні відправки вантажів;
  • Індивідуальний підхіддоклієнта- залежно від бюджету і конкретних завдань, вам буде запропонована індивідуальна страхова програма. Ви зможете самі вирішити, які ризики включити у свою програму страхування.
  • страхування майже всіх видів вантажів;
  • гнучкі умови страхування вантажів при перевезенні;

Умови страхування

Страхувальник – підприємство, установа, організація (юридична особа), які  мають бажання укласти договір страхування вантажів та багажу.

Страхова сума– визначається згідно письмової заяви Страхувальника на підставі супровідних документів (товарно-транспортна накладна, коносамент та т.і.)

Що може бути застрахованим:

Вантаж, що належить юридичній особі, який перевозиться будь-яким транспортом, як на території країн СНД, так і по всьому світу.

Договір страхування вантажів зазвичай укладається з урахуванням умов однієї із програм, які передбачають певний узагальнений та міжнародновизнаний перелік страхових випадків та ризиків.

Програма «Умови страхування вантажів за всіма ризиками»

Програма «В» - «Умови страхування вантажів за обмеженим переліком ризиків»

Програма «С» - «Умови страхування вантажів за мінімальним переліком ризиків».


Також з урахуванням побажань наших клієнтів ми можемо запропонувати індивідуальну програму страхування вантажів.

Звертаємо увагу, що для певних вантажів законодавством України передбачено обов`язкове страхування відповідальності:

Обов’язкове страхування відповідальності суб`єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів.

 

Обов'язкове страхування відповідальності експортера та особи, яка відповідає за утилізацію видалення) небезпечних відходів, щодо відшкодування шкоди, яку може бути заподіяно здоров'ю людини, власності та навколишньому природному середовищу під час транскордонного перевезення та утилізації (видалення) небезпечних відходів