Контакт-центр: 0 800 507 050
search
close
Якщо у Вас виникли питання або зацікавили наші послуги – залиште свої контактні дані і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом.
Ваше ім’я:
Номер телефону:
або e-mail:
ФИО*

Інформація про стандартний страховий продукт

Об’єкт страхування

Об'єктом страхування є відповідальність за заподіяну шкоду третім особам та/або їх майну внаслідок використання (експлуатації) забезпеченого ТЗ.

Страхові ризики та обмеження страхування

Страховим ризиком є Дорожньо-транспортна пригода (надалі – ДТП) за участю  забезпеченого ТЗ внаслідок якої може виникнути відповідальність Особи, відповідальність якої застрахована за шкоду заподіяну життю, здоров’ю та/або майну потерпілої третьої особи.

Страховий випадок: нанесення шкоди Особою, відповідальність якої застрахована життю, здоров’ю та/або майну потерпілій третій особі під час настання ДТП за участю зазначеного в Договорі страхування забезпеченого ТЗ.

При цьому виникає обов’язок Страховика здійснити страхову виплату відповідно до умов Договору страхування шляхом відшкодування шкоди, заподіяної Особою, відповідальність якої застрахована, потерпілій третій особі та/або її майну внаслідок настання страхового ризику під час використання (експлуатації) забезпеченого ТЗ в розмірі, який перевищує ліміт відповідальності Страховика на одного потерпілого за відповідним видом заподіяної третій особі шкоди, передбачений умовами страхування відповідальності, що встановлені діючим на момент настання страхового випадку Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів».

Обмеження страхування:

Не укладаються договори страхування у відношенні ЗТЗ:

  • що не забезпечені Договором ОСЦПВВНТЗ в якому зазначена одна із Сторін Договору страхування – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ»;

  • що використовуються в якості таксі (за виключенням того, коли Страхувальник такого ТЗ є власником і самостійно керує таким ТЗ);

  • що використовуються в якості маршрутних таксі, здаються в прокат, каршерінг;

  • типів D1, D2 (автобуси), що використовуються як пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення;

  • що не зареєстровані: в органах МВС України, інших державних органах України або за межами України;

  • без номера кузова (VIN);

  • що призначені для перевезення небезпечних речовин: вибухонебезпечних, токсичних, горючих речовин тощо;

  • що використовуються для спортивних змагань;

  • що можуть бути забезпечені відповідно до умов страхового продукту «СПЕЦЗАХИСТ».

Мінімальний та максимальний розміри страхової суми (ліміту відповідальності)

Мінімальна страхова сума - 100 000,00 гривень

Максимальна страхова сума - 1 000 000,00 гривень

Мінімальний та максимальний розміри страхової премії та/або страхового тарифу

Мінімальна страхова премія – 36,00 гривень

Максимальна страхова премія – 2 480,00 гривень

Розмір страхового тарифу та страхової премії залежить від типу забезпеченого ТЗ відповідно до Договору ОСЦПВВНТЗ, розміру страхової суми, строку страхування та каналів реалізації страхового продукту.

Страховий тариф розраховується у відсотках як відношення страхової премії до страхової суми та зазначається в Договорі страхування.

Вид, мінімальний та максимальний розміри франшизи

0,00 гривень

Територія та строк дії договору страхування [включаючи інформацію про порядок вступу його в дію та період(и) страхування]

Україна, за виключенням тимчасово окупованих територій та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Договір  страхування укладається на строк від 3-х календарних місяців до 1 року.

Договір страхування укладається одночасно з укладанням Страхувальником із Страховиком Договору ОСЦПВВНТЗ і на строк, що відповідає строку дії Договору ОСЦПВВНТЗ.

Договір страхування набуває чинності (початок дії) з 00.00 год. дня наступного за днем сплати  страхової премії, але не раніше дати початку зазначеного строку дії.

Винятки із страхових випадків та підстави для відмови у здійсненні страхових виплат

Страховими випадками за ризиком не визнаються наступні події:

  • збиток, що завданий ЗТЗ, причепу до нього, вантажу (багажу), що ним перевозиться, встановленому на ЗТЗ обладнанню;

  • збиток, викликаний втратою товарної вартості ЗТЗ та майна;

  • збиток, заподіяний потерпілим третім особам на території іншій, ніж зазначена в Договорі страхування;

  • збиток заподіяний життю та/або здоров'ю Водія та пасажирів та будь-якому майну, які на момент ДТП знаходились в ТЗ, вказаному в Договорі страхування;

  • збиток заподіяний потерпілим третім особам, але за заподіяння якого не передбачена відповідальність відповідно до класу страхування 10;

  • збиток, який не підтверджений документально;

  • шкоду, заподіяну об’єктам навколишнього природного середовища (у т.ч. екологічне забруднення);

  • неподання заяви про страхове відшкодування впродовж одного року, якщо шкода заподіяна майну потерпілого, і трьох, якщо шкода заподіяна здоров’ю або життю потерпілого, з моменту скоєння ДТП;

  • збиток, який стався з використанням ЗТЗ в період, не передбачений Договором «ОСЦПВВНТЗ», як період використання ЗТЗ (при укладанні Договору «ОСЦПВВНТЗ» з умовою використання ЗТЗ в період, передбачений Договором «ОСЦПВВНТЗ»), тобто якщо страховий випадок стався в строк дії календарного місяця, який викреслено в п. 8. Договору «ОСЦПВВНТЗ».

Умовами Договору страхування можуть передбачатися також інші винятки із страхових випадків, якщо це не суперечить чинному законодавству України.

 

Підставою для відмови Страховика у здійсненні страхових виплат є:

  • навмисні дії Страхувальника/Водія або особи, на користь якої укладено Договір страхування, спрямовані на порушення Правил, інструкцій з експлуатації ТЗ чи заподіяння шкоди ТЗ та настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями;

  • вчинення Страхувальником/Водієм або особою, на користь якої укладено Договір страхування, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку;

  • подання Страхувальником або його представником неправдивих відомостей про об’єкт Договору страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику або про факт настання страхового випадку;

  • несвоєчасне повідомлення Страхувальником/Водієм (особою, визначеною у договорі страхування або законодавством) про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених Договором страхування або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків);

  • відмова у здійснення страхової виплати за діючим полісом «ОСЦПВВНТЗ»;

  • наявність обставин, які є винятками із страхових випадків та обмеженнями страхування, передбаченими Договором страхування.

Ліміти відповідальності страховика за окремим об’єктом страхування, страховим ризиком та/або страховим випадком, групою страхових ризиків та/або страхових випадків, іншими складовими страхового продукту

Якщо інше не визначено Договором страхування ліміти відповідальності визначаються наступним чином:

50% від страхової суми (загального ліміту відповідальності) – за шкоду, заподіяну життю, здоров’ю третіх осіб

50% від страхової суми (загального ліміту відповідальності) – за шкоду, заподіяну майну третіх осіб.

Порядок розрахунку та умови здійснення страхових виплат

Відшкодуванню підлягає тільки пряма шкода, заподіяна третім особам внаслідок ДТП за участю ТЗ, зазначеного в Договорі страхування, якщо має місце причинно-наслідковий зв’язок між рухом ТЗ (його частин) і заподіяною шкодою, виключаючи втрачену вигоду, витрати на оренду, моральну шкоду, втрату товарної вартості тощо.

У якості відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров’ю потерпілої третьої особи у результаті ДТП, підлягають збитки, пов’язані з лікуванням потерпілої третьої особи:

  • при тимчасовій втраті працездатності потерпілою третьою особою;

  • при стійкій втраті працездатності потерпілою третьою особою, а також внаслідок смерті потерпілої третьої особи (документально підтверджені витрати на лікування травм та хвороб, які були причиною смерті Третьої особи та виникли внаслідок ДТП за участі ЗТЗ).

 

Розмір страхової виплати за збиток, заподіяний майну третіх осіб (за виключенням ТЗ потерпілої третьої особи) визначається на підставі звіту, акта чи висновку про оцінку щодо розміру матеріального збитку або кошторису від ремонтного підприємства.

Відповідальність Страховика обмежується:

  • розміром відповідного ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну життю та/або здоров’ю третьої особи внаслідок страхового випадку;

  • розміром відповідного ліміту відповідальності за шкоду, заподіяну майну третьої особи внаслідок страхового випадку.

Якщо після здійснення страхової виплати по страховому випадку з'явились підстави для виплати страхового відшкодування за цим страховим випадком у більшому розмірі, Страховик здійснює виплату страхового відшкодування за вирахуванням раніше здійснених виплат страхових відшкодувань за цим страховим випадком.

При пошкодженні ТЗ, розмір збитку, заподіяний майну Третіх осіб, визначається Страховиком на підставі висновку фахівця Страховика або експертного дослідження (акту товарознавчого дослідження або експертизи), в тому числі з урахуванням дійсної вартості пошкодженого майна на час настання страхового випадку, середньоринкових цін на запасні частини, їх зносу та розцінок на трудові витрати на станціях технічного обслуговування, витрат на евакуацію пошкодженого ТЗ.

Страховик відшкодовує тільки ту шкоду, розмір якої перевищує розмір шкоди, який має бути відшкодований щодо відповідного страхового випадку за Договором ОСЦПВВНТЗ. Страховик не відшкодовує інші види шкоди, що не підлягають відшкодуванню за Договором ОСЦПВВНТЗ.

Страхова виплата щодо майнових збитків Третьої особи здійснюється з урахуванням зносу (експлуатаційного зносу) пошкодженого майна до настання страхового випадку. Розмір зносу розраховується згідно з чинним законодавством України.

Страхова виплата здійснюється після отримання необхідних документів, зазначених в Договорі страхування, повного встановлення обставин, причин та розмірів завданих збитків (заподіяної шкоди) внаслідок настання страхового випадку на підставі письмової заяви одержувача страхової виплати та страхового акта, складеного Страховиком.

Після одержання всіх необхідних документів, рішення про страхову виплату або відмову у страховій виплаті приймається Страховиком у строк до 15-ти робочих днів. Страхова виплата здійснюється протягом 15 робочих днів з моменту ухвалення рішення про таку страхову виплату.

В окремих випадках, коли надані документи суперечать один одному або не дають можливості однозначно з’ясувати обставини, характер, розмір збитку, особу, винну в настанні страхової події, строк прийняття рішення може бути подовжений до 90 календарних днів для з’ясування обставин страхового випадку.

Можливі наслідки для споживача в разі невиконання ним обов’язків, визначених договором страхування, включаючи несвоєчасне повідомлення про настання страхового випадку без поважних причин та несвоєчасну сплату страхової премії або її наступної частини

У разі несплати Страхувальником страхової премії в розмірі та в строки, передбачені Договоромстрахування, такий Договір вважається таким, що не набув чинності.

У разі наявності обставин, передбачених розділом 22Договорустрахування, Страховик має підстави для відмови у здійсненні страхової виплати.

Страховик має право відмовити у здійсненні страхової виплати відповідно до розділу 17Договорустрахування.

У разі дострокового припинення Договору ОСЦПВВНТЗ, що зазначений в Договорі по відношенню до забезпеченого транспортного засобу, в якому зазначена одна із Сторін Договору ОСЦПВВНТЗ – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ» з будь-яких причин дія Договору страхування припиняється. Датою припинення Договору страхування вважається дата дострокового припинення Договору ОСЦПВВНТЗ, що зазначений в Договорі по відношенню до забезпеченого транспортного засобу, в якому зазначена одна із Сторін Договору ОСЦПВВНТЗ – ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ»  і Сторони Договору страхування звільняються від обов’язку письмового повідомлення про такий намір.

Інформація про можливість придбати страховий продукт окремо, якщо такий продукт пропонується разом із супутнім та/або додатковим товаром, роботою або послугою, що не є страховою, як складова одного пакета або договору

Договір страхування за Страховим продуктом «Страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) наземного транспортного засобу «Додатковий захист»» не є супутнім та / або додатковим до товарів, робіт або послуг, що не є страховими та може бути придбаний окремо.

Умови отримання знижки на страховий продукт та акційні пропозиції страховика, включаючи терміни їх дії

Знижки та акційні пропозиції за договорами страхування за Страховим продуктом «Страхування відповідальності, яка виникає внаслідок використання (експлуатації) наземного транспортного засобу «Додатковий захист»» не передбачені.

Завантажуйте мобільний додаток СК UPSK та купуйте страховки онлайн, отримуйте консультації та спеціальні пропозиції.

Увага! Ми використовуємо cookie-файли на нашому сайті, для того, щоб зробити його зручним для Вас. Залишаючись на сайті, Ви погоджуєтесь з правилами використання cookie-файлів і політикою конфіденційності. Ви також можете самостійно змінити налаштування щодо cookie-файлів у своєму браузері в будь-який час.

Згоден(на)