ГоловнаОфіційна інформація Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “УКРАЇНСЬКА ПОЖЕЖНО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ»

1. Основні визначення

AppStore, Google PlayMarket– офіційні інтернет-ресурси корпорацій Apple, Googleвідповідно, призначені для розміщення мобільних додатків в загальний доступ.

Мобільний додаток – UPSK -  додаток, встановлений з Apple AppStoreабо GooglePlayMarketна смартфоні клієнта, розроблений і розміщений від імені Приватного акціонерного товариства «Українська пожежно-страхова компанія» (далі – ПрАТ «УПСК»).

Персональні дані – дані клієнтів – фізичних осіб, необхідні для надання ПрАТ «УПСК» послуг зі страхування.

2. Загальні положення

Дана політика конфіденційності описує яким чином можуть використовуватися, зберігатися і оброблятися персональні дані при використанні клієнтами мобільних додатків ПрАТ «УПСК».

Персональні дані клієнта ПрАТ «УПСК» такі як: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, адреса, номер телефону, передаються ПрАТ «УПСК» за згодою клієнта.

Клієнт надає свої персональні дані шляхом їх введення у відповідні поля в формах мобільного додатку.

Надаючи свою персональну інформацію, або використовуючи мобільний додаток, клієнт погоджується з умовами і положеннями цієї Політики конфіденційності.

Підставою згоди клієнта на передачу персональних даних є встановлення мобільного додатку і виконання будь-якого запиту, пов’язаного зі страхуванням.

3. Передача персональних даних

Мобільними додатками можуть передаватися персональні дані для надання ПрАТ «УПСК» послуг зі страхування (укладання договору страхування, збереження таких договорів).

Мобільними додатками можуть передаватися персональні дані необхідні для:

- створення заявок на страхування та укладення договору страхування;

- виконання запитів клієнта та надання консультацій;

- отримання повідомлень від ПрАТ «УПСК».

За виняткових обставин ПрАТ «УПСК» може розкрити персональні дані на вимогу законодавства.

4. Зберігання та обробка даних

Персональні дані клієнта зберігаються виключно на електронних носіях ПрАТ «УПСК» і використовуватися виключно за призначенням, обумовленим в п.3 цієї Політики конфіденційності.

Персональні дані зберігаються на електронних носіях ПрАТ «УПСК» безстроково.

5. Заходи щодо захисту інформації про клієнтів

ПрАТ «УПСК» вживає технічні та організаційно-правові заходи задля захисту персональних даних клієнтів від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій.

ПрАТ «УПСК» не гарантує повного виключення зловживань персональними даними з боку порушників, а також якщо клієнт не зберігав паролі для облікових записів в безпечному місці та розголошував їх третім особам.