Контакт-центр:
цілодобово, безкоштовно
0 800 507-050
укр
x

Страхування майна

Страхування майна - це надійний і економічний спосіб уберегти себе і своїх близьких від ризику втрати того, що Ви створювали довгі роки. Договір страхування майна захистить Ваш сімейний бюджет від непередбачених фінансових втрат, якщо в результаті надзвичайних ситуацій постраждає Ваш будинок, квартира або домашнє майно.

Страхувальником може бути: фізична особа, яка має бажання укласти договір страхування щодо майна, що є у власності, оренді, лізингу, заставі тощо.

Страхова сума – встановлюється за згодою сторін в розмірі, що не перевищує дійсної вартості застрахованого майна

 

Що може бути застрахованим:

  • Конструктивні елементи нерухомості (квартири, будинку тощо);
  • Внутрішнє оздоблення, комунікації, інженерні мережі;
  • Домашнє майно (предмети інтер'єру, меблі, килимові вироби, санітарно-технічне устаткування, газові і електричні плити, лічильники, електропобутові прилади, інше майно) та рухоме майно;
  • Земельні ділянки та таке інше.

Страховим випадком є втрата, знищення (загибель) або пошкодження Майна внаслідок обраних страхових ризиків.

Найчастіше майно страхують на випадок РИЗИКІВ:

Пожежі, пошкодження димом, вибуху, удару блискавки, що викликав пожежу, стихійних лих (явищ), протиправних дій третіх осіб (ПДТО), крадіжки, грабежу, хуліганства, впливу води: та/або інших рідин внаслідок аварії (в т.ч. пошкодження, розрив, замерзання) водопостачальних, каналізаційних, опалювальних систем і систем пожежогасіння та/або проникнення води та/або інших рідин  із сусідніх приміщень.

В страховій компанії UPSK Вам запропонують ПРОГРАМИ страхування майна фізичних осіб на Ваш смак – від класичного страхування квартири чи будинку з описом застрахованого майна, що забезпечить точність оцінки і отримання відшкодування на вигідніших умовах, до експрес страхування з максимально спрощеною процедурою оформлення договору, без огляду і складання опису майна, що зекономить час та зусилля та забезпечить Вас захистом за обраним Вами лімітом.  

Комфортна програма для власників котеджів та будинків Маєток, яка захищає Ваш будинок, оздоблення та рухоме майно і не потребує експертної оцінки майна, дозволяє обрати необхідні Вам ризики з урахуванням Ваших побажань.

Економна, проста і зрозуміла комплексна програма для захисту власної оселі, домашнього майна та господарства – Експрес будинок.

У разі, якщо Ви власник квартири та маєте бажання убезпечити себе від будь-яких неприємностей, до Вашої уваги комплексна програма КВАРТИРА, яка захистить Вашу квартиру від обраних вами ризиків, а також компенсує збитки, які Ви завдали своїм сусідам та іншим третім особам.

Економний, зручний та швидкий варіант захисту Вашої квартира від всіх небезпек - програма Експрес квартира.

Якщо Ви придбали будинок чи квартиру в кредит та уклали іпотечний договір, то Ви, напевно, знаєте, що при передачі майна в іпотеку однією з обов'язкових умов отримання кредиту є наявність страхового договору на відповідних умовах. Страхова компанія «UPSK» має акредитацію в найбільших системних банках України, і у повній відповідності до вимог банку застрахує Ваше майно, що є предметом застави або договору іпотеки, за договором страхування майна за формою, погодженою з банком, або за договором обов'язкового страхування нерухомого майна (нерухомості), що є предметом іпотеки, від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування.

Зазвичай, при пожежі або інших подіях в квартирі або будинку страждає не тільки власне майно, а і майно сусідів. Власникові житла доведеться не лише витрачати гроші на відновлення власного майна, але і відшкодувати збиток сусідам - в цьому і полягає його громадянська відповідальність перед третіми особами. Але цей обов’язок може бути перекладено на страхову компанію шляхом укладання договору страхування цивільної відповідальності власників або користувачів майна.

Хто може бути страхувальником – фізична особа, якій  належить майно чи яка його орендує.

Страхова сума встановлюється за згодою сторін з урахуванням побажань та вимог Страхувальника, а також потенційного ризику, який може бути спричинений майном.

Страховим випадком є настання цивільної  відповідальності Страхувальника за заподіяння шкоди в період дії Договору страхування: майну третіх осіб, життю  та/або  здоров’ю третіх осіб, внаслідок володіння, користування та розпорядження Майном.

 

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати:

Звернувшись за телефонами: (044) 463-73-13, (044) 463-75-45

або відвідавши наші офіси, де при особистій зустрічі кваліфіковані фахівці нададуть необхідну для  Вас інформацію.

Прийшов час жити надійно!
Заявка на страхування Заповнити просту форму на нашому сайті
Поліс on-line Швидко та зручно оформити поліс
Страховий випадок Ваші дії при настанні страхового випадку
Дозволи та ліцензії На всі наші доступні види страхування