Контакт-центр:
цілодобово, безкоштовно
0 800 507-050
укр
x
ГоловнаСтрахові послугиДії при настанні страхового випадку Страховий випадок за договором страхування майна

Страховий випадок за договором страхування майна

Порядок дій при настанні подій за договорами добровільного страхування майна, обов’язкового страхування нерухомого майна (нерухомості), що є предметом іпотеки:

1. Вжити всіх можливих заходів щодо порятунку та збереження пошкодженого застрахованого майна, зменшення збитків та усунення причин, що сприяють виникненню додаткових збитків.

2. Негайно повідомити про подію відповідні компетентні органи (органи Державної служби України з надзвичайних ситуацій, житлово-експлуатаційну організацію, правоохоронні органи (органи Міністерства внутрішніх справ України), органи місцевого самоврядування та інші компетентні органи), викликати на місце події та дочекатися їх представників, для оформлення документів, що підтверджують факт, причини, обставини та наслідки настання події, що має ознаки страхового випадку, для подальшого надання їх страховій компанії.

3. Негайно повідомити страхову компанію (підрозділ, що укладав договір страхування) про настання події у будь-якій формі, що дозволяє зафіксувати факт такого повідомлення (телефонний дзвінок, телеграма тощо), та обов’язково протягом терміну, зазначеного у договорі страхування, надати страховій компанії письмове повідомлення про настання такої події.

4. До прибуття компетентних органів, представника страхової компанії та/або експерта зберігати все застраховане майно, що залишилося, у тому стані, в якому воно знаходилось після настання події, а також не змінювати місце події без письмового дозволу страхової компанії та надати його для огляду.

5. Одержати від компетентних органів документи, які підтверджують факт, причини, обставини та наслідки настання події та надати їх страховій компанії.

Шановні Клієнти UPSK, пам’ятайте, що неухильне дотримання умов договору страхування пришвидшить процес врегулювання та виплати страхового відшкодування!

Прийшов час жити надійно!
Заявка на страхування Заповнити просту форму на нашому сайті
Поліс on-line Швидко та зручно оформити поліс
Страховий випадок Ваші дії при настанні страхового випадку
Дозволи та ліцензії На всі наші доступні види страхування